Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas ritka szex miatt?

Figyelt kérdés

Hulyen erzem magam, hogy a szex ritkasaga befolyasolja a kapcsolatunkat, de nekem ez fontos resze egy kapcsolatban. Szeretem imadom, nem veszekedunk, es nagyon jol kijovunk 24/7 ben egyutt vagyunk mar vagy 8 honapja. Nagyon szeret egesz nap olelekezunk, de nagyon feltekeny, bar en is.


Hosszu tavon nem sok jovot latok, nem tanul nem dolgozik, es nemigazan erdekli semmi, csak rajzolgat nagy ritkan. En meg mernoki egyetemen vagyok es melette binziszem van es 2 egyuttesem.

Legalabb a szex menne.. az elso par honapban ugy minden 3. nap volt valami, es a csaj nagyon belevalo, mind a ketten 'kinky'-k vagyunk.


Mostmar igy 2-3 hetben egyszer ujev ota, akkor is ha buli utan vagyunk, neha kozben van valami vibratorozas 1 heten egyszer. Es akkor mindig rafogja az ex-ere hogy elrontotta ot, es most mentalis problemakkal kuzd. Nemtudom ez igy meddig tud menni, elozo kapcsolatomban minden nap volt valami.


Boldogabb vagyok vele mint egyedul nyilvan, de

En 24 vagyok a lany 20, ha ebben a korban nem, akkor mi lesz ebbol a kapcsolatbol kesobb?

Kezdjek el kozben nezelodni?


Ilyen nagy szerelemben, hogy tudom azt mondani neki, hogy bocs ez igy keves nekem.



#szex #párkapcsolat #mentális probléma #szexualis parkapcsolat
2019. máj. 13. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Durva. Nem dolgozik, nem érdekli semmi, az előző kapcsolatáèrt büntet téged, Neked meg a szex a legnagyobb bajod. Szerintem tökéletesen megérdemled ezt a lányt.
2019. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ja, meg marha nagy a szerelem, de Te KÖZBEN akarsz más lány után nézelődni. Maradj csak szépen a fenekeden, mert értelmes nőnek ilyen értékrenddel nem fogsz kelleni.
2019. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ti olyan kis "éretlenek" vagytok szerintem ez az egész párkapcsolathoz. Hol a kommunikáció, hol az őszinteség, hol a bizalom??
2019. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azthittem szex resze a kapcsolatnak. Delutan 5ig alszik, en meg eltartom. Es en vagyok a rosz? nem ertem bocsi.
2019. máj. 13. 08:44
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze nem a szex a legnagyobb bajom, de legalabb az lenne. Nyilvan azert irtam le a tobbit mert ezek mind zavarnak. Melot lehet talal, az is lehet, hogy valami elkezdi majd erdekelni, es ebben probalom tamogatni.

De szexualis eletunk nem hinnem, hogy fog valtozni.

2019. máj. 13. 08:52
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Hm. Ő életképtelen,te meg primitív.

24 vagy,de mégis azt mondom,hogy ne próbálj meg értelmes nővel kezdeni. Vagy maradj vele,vagy légy egyedül,de a normálisakat hagyd békén.

2019. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a szexuális élet meghatározó egy kapcsolatban. Próbálj vele beszélni róla, ha nem megy akkor lépjél! Megvárni míg fusztrációid lesznek tőle ne várd meg!
2019. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az utolsonak, egyetlen ertelmes hozzaszolas.

Beszelunk rengeteget, en probalom ezzel nem bantani, mert nem akarom, hogy ugy erezze, hogy ez kotelezo, mert nem az.

Probalok segiteni, hogy megtalalja az eletceljat, legyen valami amit elvez es csinal, talan az meghozza a kedvet mindenhez.

De mar 1 eve dolgozunk rajta, es nem biztos, hogy a fiatal koromat ezzel akarom tolteni, akarmennyire is szeretem.

2019. máj. 13. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyan vagytok együtt 24/7-ben, nem dolgozol, nem tanulsz semmit te sem eszerint...? Akkor mit kérsz őrajta számon? Jó, jó, írod később, hogy tanulsz. De ha te tanulsz, hogyan vagytok együtt 24/7-ben? Ott van melletted? Akkor pedig ő is tanul, nem? Vagy mégsem 24/7-ben vagytok együtt? Most bárhogy is van, azzal rácáfolsz önmagadra.


Egyébként hogyan vagy te egyetemista?

"En meg mernoki egyetemen vagyok es melette binziszem van es 2 egyuttesem."

-> Mellette. Biznisz.


"...es nemigazan erdekli semmi"

-> A nem igazán, külön...


"ez fontos resze egy kapcsolatban"

...Nekem is fontos a mondatrészek helyes összeegyeztetése.


Teremtőm, gyere le. És ezzel lehet egyetemre járni? Ilyen munkát végezni? Szerintem inkább vágyakozó hamis kérdés ez, ami az íráson keresztül, unalomból teremt egy elképzelt életet valami történéssel, míg a valóság az egyedüllét és a tétlenség.

2019. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csaj (már) nem szeret, kérdező. Viszont úgy érzi, megfogta az isten lábát, és majd te eltartod.
2019. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!