Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy lehet változtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehet változtatni? Vagy csak nekem ilyen taszító?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyok és élek együtt. Az elején minden a megszokottak szerint ment, mint egy friss kapcsolatban. Az utóbbi időben viszont egyre visszataszítóbb lett számomra a viselkedése. Össze vissza eszik, hízik is bőven, nem ad a külsejére, már a szülei is szóltak hogy menjen már el kozmetikushoz, este ha lefekszünk teljes nyugalommal oda fi*gik mellém, lassan már teljesen elundorodok tőle. Hiába kérem szépen, csúnyán hogy fejezze be és változtasson, mint akit nem is érdekel hogy mit mondok. Egyre többet alszok külön tőle mert lassan kiábrándulok teljesen. Nem tudom biztos van aki ezt másképp fogná fel, de nekem már kiverte a biztosítékot. Van valakinek valami ötlete? 26/F
2019. máj. 13. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szegény még a saját lakásában sem finghat, elképesztő... A szőrtelenítést meg mondd meg neki, hogy figyeljen oda. Beszélni nem tudtok?
2019. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez egy normális viszony lenne, akkor nem ide írnád a problémát, hanem ezt így neki elmondanád, hogy aggódsz érte. De ha már kiábrándultál, megundorodtál, akkor mit vered a nyáladat, miért nem szakítasz vele?
2019. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolom nálatok biztos divat hogy a másik orra alá fingtok, de én nem akarok úgy elaludni.
2019. máj. 13. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Te laktad le barátom, oldd is meg!
2019. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ki veri a nyálát? Ha eltudnád olvasni a kérdést akkor meg leírtam hogy hiába mondom neki szépen vagy csúnyán meg se hallja
2019. máj. 13. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, tudod másoknál az a divat, hogy megbeszélik a problémákat, meg nem kell feszengeni a másik előtt.
2019. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Látom mindenki faluról írkál, nektek további jó fing szagolgatást
2019. máj. 13. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar ilyen nagyon, ő pedig nem változtat, miért nem adsz neki ultimátumot? Megváltozik vagy elköszöntök egymástól és keresel egy igényesebb lányt.
2019. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

"Nem, tudod másoknál az a divat, hogy megbeszélik a problémákat, meg nem kell feszengeni a másik előtt."


1. A kérdező már sokszor beszélt vele emiatt.

2. Lehet, parasztéknál szokás, máshol nem egymás orra alá fingani.

2019. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Kèrdező, tedd össze a kèt kezed, mert a hozzàszòlàsaid alapjàn örülhetsz, hogy legalàbb fingòs csaj akadt neked :)
2019. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!