Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetek úgy valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek úgy valakit, hogy még nem láttam az arcát?

Figyelt kérdés
De már hónapok óta kb. minden nap beszélünk, telefonon is elég sokat. Ő mindig lát kamerán keresztül. Nem akarom azt mondani, hogy szeretem mert ez elég hülyén hangzik ebben a helyzetben, de még soha senki nem váltott ki belőlem ilyen hatást. Voltak kapcsolataim, de azokban nem éreztem így. Neki folyton mondanom kell, hogy mennyire akarom, meg nem tudok másra gondolni, stb. De nyilván valami mégsem oké. Próbáltam másokkal is ismerkedni közben mert tudom, hogy ez így nem realisztikus, de másoknak nem tudok ennyire alárendelődni, nekem meg ez nagyon fontos.

2019. máj. 13. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem láttad még őt?
2019. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondott konkrét okot. Azt mondta, hogy láthatnám mielőtt találkoznánk, de ez most nem lehetséges egyenlőre. De sok dolog, amiről beszélünk olyan jellegű, ami esetleg rossz helyzetbe hozhatná, ha kiderülne. Vagy nagyon ronda, gondolom. Bár erre rákérdeztem, és azt mondta hogy szerinte átlagos.
2019. máj. 13. 22:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad is, itt valami nem oké. Nagyon nem. És nem csak veled...
2019. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van valakije, meg ezer más oka lehet, hogy nem fedi fel magát. Egyébként meg azt szereted, akit elképzeltél a hangja mögé, nem őt. Legyél józanabb!
2019. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Tuti ronda. Ami nem lenne baj, szerwttek mar bele nok ronda pasiba ugy, higy kattak őket. De nagyin jol megmanipulalt teged, higy keoes vagy veme igy beszelni, ez nagyin bizar. Te kiadod magad, o meg semmi
2019. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

"... de még soha senki nem váltott ki belőlem ilyen hatást..."

Majd meglátod a képét, egyből elszáll minden ihleted. Netes ismerkedést nem érdemes hónapokig/évekig húzni.

2019. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy bizarr az egész, nem tudom már minek mentem bele. És sokáig megpróbáltam érzelmek nélkül hozzáállni. Most viszont megöl a szexuális frusztráció.

Egyébként tudom, hogy esetleg csalódás lenne ha meglátnám (nem mintha egy "ronda" ember nem lehetne vonzó, de ez egyéntől függ), de akkor legalább tovább tudnék lépni.

2019. máj. 13. 22:50
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt legkevésbé a rondaságával van probléma.
2019. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egyedül te tudod eldönteni, megítélni igazából. Bár nemtom, lehet, hogy a szerelem az a testi vonzalommal is együttjár, mármint, hogy külsőre is bejön a másik. Tehát külsőleg-belsőleg imádod; de lehet, hogy nem tartozik össze a kettő. Meg egyébként az jutott eszembe, hogy az pl tök jó, ha rokonlelkek vagytok:)
2019. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Az a helyzet, hogy nem egyedülálló a pasi.
2019. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!