Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, ha annyira feledékeny lenne, hogy nem tudja hol parkolt soha például egy nagy bevásárlóközpont előtt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedi.

En se tudom nagy átlagba hol hagyom a kocsit ha tudom is tévedek pár sort.

2019. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Én ilyen vagyok, csak mellé még rettentő ügyetlen. Hát exemntől elég durva "savazásokat" kaptam emiatt. Mostani barátom is eléggé érzékeny erre, pedig ő is követ el hibákat. Valahogy az emberek elfelejtik, ha velük is történik ilyen és kritikusabbak másokkal.

Miért, elhagytak emiatt?

2019. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, szerintem vicces 😀
2019. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok képes elhagyni egy komplett autót.. :D
2019. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
vagyis elfelejteni hol hagytam :D
2019. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki ilyen apróság miatt elhagyja a társát...hát az annyit is ér.
2019. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is elhagyok dolgokat, vagy is elfelejtem hová álltam, hová tettem. Van hogy leteszek valamit, egy lépést nem megyek arrébb és mégsem találom. Olyan is volt a GPS mondta következőn balra én meg jobbra és ezt négyszer megismételtem. Ötödikre sikerült balra fordulnom. A párom ezért nem akar elhagyni.
2019. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Eleve ott kezdődik, hogy ez egy nem túl jól rejtegethető tulajdonság, szóval ha olyan szinten zavarna, össze se jönnék vele.

De amúgy meg van ember, aki soha nem "hagyta el" a kocsit bevásárlóközpontnál? :D

2019. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen elfelejtem hol parkoltam vagy hol tettem le a kocsikulcsot. A kapukulcsot is rendszeresen elhagyom házob belül. :D szóval nem, nem hagynám el emiatt.
2019. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!