Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Addig voltam jó a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig voltam jó a barátnőmnek amíg lúzer és depressziós voltam?

Figyelt kérdés

Sokat segített nekem. Tiszta depresszió voltam évekig, a barátaimat megbeszéltük hogy hagyjam ott mert rossz hatással vannak rám, így évekig egy darab barátom, haverom se volt. Céges bulikba is megbeszéltük hogy ne menjek meg sörözésekre se mert rosszabbodna az állapotom. Aztán munkanélküli lettem, majd diplomásként nehezen helyezkedtem el és kitalálta a barátnőm hogy menjek el az apja kertészeti vállalkozásába melósnak. Ott dolgoztam évekig 160 ezer nettóért. De mondom, tiszta depressziósan! Közben visszanézve a barátnőm ott kutyázott ahol tudott, tiszteletlenül beszélt velem, leszidott mások előtt, stb. Ez ment évekig! Majd teljesen véletlenül összetalálkoztam a legjobb gyerekkori barátommal. Otthon nem mondtam el neki, de összejártunk néha és kitaláltunk egy közös céget! A vállalkozás beindult, most kb. 10x annyit keresek mint az “após” cégénél, bár amit tudok visszaforgatok a cégbe, de tudom hogy lenne mit kivenni ha kéne! Ezt a barátnőm nem nézte jó szemmel, a srácot szidta nekem, eltiltott tőle, csődbe fogom vinni magunkat, minden nap ezt mondta. Örököltem pénzt és azt tettem a cégbe de a barátnőm majdnem rábeszélt hogy törlesztésbe tegyem be inkább az a biztos. Ahogy beindult a cég kezdett a depresszió alábbhagyni. Már vissza-visszaszóltam neki amikor kioktatott, már nem hagytam magam. Nem úgy keltem ki az ágyból hogy de jó lenne meghalni és irány ásni a földet és fákat ültetni agymunka nélkül.

A hab a tortára most került fel. Annyira megnőtt a cég, hogy fel kellett vennünk az eddig plusz 3 srác mellé 2 recepciós, marketinges csajt, innentől borult ki a barátnőm! Semmit nem akarok tőlük, de folyamatosan féltékenykedik! Este meg sír minden nap. Szerinte én már meguntam őt, pedig nem is! Most vittem el egy romantikus hétvégére, múlt évben megkértem a kezét!

Folyamatosan azt duruzsolja hogy a gyerekkori barátom át fog verni, ki fog tenni a cégből, jobb lenne most gyorsan eladni a részemet amíg lehet. Amit kapok abból fizessük ki a hiteleinket és fektessem az apja cégébe, fejlesszük fel és biztosabb lesz egy családi cég amit majd mi öröklünk. Lehet, hogy ő is odajönne akkor dolgozni és együtt lehetnénk egész nap.

Bevallom nekem most kicsit jó, hogy okos idegenek között vagyok. A kertészetben volt olyan munkatársam aki egyenesen a börtönből jött!!! Ezután felüdülés az értelmes társaság.

Az is mondja, hogy nagyképű lettem és megváltoztam, ezt a barátom számlájára írja, szerinte belevisz a rosszba (még bárokba se járunk meg sehova, neki családja van!). Most elhívtak egy nyári fesztiválra, az egyik partnerünk adott ingyen vip jegyeket, menjünk el kicsit a feleségek nélkül kikapcsolódni. Ezen is kibukott, azt mondja ezek a helyek nem nekem valók, nem is voltam eddig, ne menjek! Csapatépítőt is szervezett a társam, a párom szerint ez is hülyeség csak rosszba visz engem, majd rámmászik valamelyik cicababa aki a pénzemre hajt (ha én nem akarom akkor hogyan?). Szerinte mások is nagyképűnek tartanak, főleg amióta új Mercedes-szel járok. Előtte az “após” kocsijáért jártam kuncsorogni, hogy kölcsönadja, persze mindig jól kioktatott és jól lealázott szavakban.


Szerintetek hova tart ez a kapcsolat? Jól érzem, hogy addig voltam neki jó amíg felém kerekedett és lúzer voltam? A magabiztos, jól kereső, kapcsolatokat kialakító férfit már nem tudja irányítani? A depresszióm elmúlt, már nem hagyom magam! Nem engedem, hogy az “após” is beszóljon nekem, legutóbb amikor lúzerként beszélt rólam, megmondtam neki hogy háromszor annyi keresek mint ő és nő a cég folyamatosan, míg az övé stagnál.

Szeretem a barátnőmet, feleségül akarom venni, de valahogy már nem úgy áll hozzám mint régen. Akkor mindenben segített, “pátyolgatott” most meg kritikus velem és a vesztemet vetíti ki folyamatosan. “Majd bebukik a cég, nem tart ez örökké, ne barátkozz azzal a sráccal, kihasznál mindenki, jobb volt neked a kertészetben ásóként, keressünk neked akkor inkább valami szakmádba vágó alkalmazotti állást”



2019. máj. 14. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Te nem lúzer voltál, hanem bántalmazott.


Amúgy a depresszió nem múlik csak úgy el.



Na jó még egyszer elolvastam, ez kitalált sztori?

2019. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Én már itt elakadtam:

"összetalálkoztam a legjobb gyerekkori barátommal. Otthon nem mondtam el neki, de összejártunk néha és kitaláltunk egy közös céget! A vállalkozás beindult, most kb. 10x annyit keresek mint az “após” cégénél, bár amit tudok visszaforgatok a cégbe, de tudom hogy lenne mit kivenni ha kéne!"


Hogy lehet titokban, munka mellett céget alapítani, úgy, hogy ne tudja a masik, hogy mit csinálsz?

2019. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen, manapság csak úgy röpködnek a sikeres cégeket alapító fiatalok itt. 😂 Hihető a történet...
2019. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Huhh ez kemény.. Mi jogon beszélt úgy a csajod veled, mint a kutyával? Ha depressziós voltál, ha nem, akkor se szabadna. A barátnőd ki akar sajátítani, már ne haragudj, de hülye lennél, ha becsicskulnál neki. Az apósod is, fújj...


Nagyon jól érzed, ez a közeg már nem neked való, egyszerűen elfejlődtél tőlük. Az én párom jobb melóhelyre váltott, én inkább örülök az örömének, sikerének, nem lehúzom.


Szerintem eddig az tetszett neki, hogy hozzá képest szerencsétlenebb voltál. Most meg sérti az önbecsülését, hogy sikeres vagy.

2019. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nem akartam szóról szóra leírni mindent. Nem csak úgy titokban alapítottuk. Eleinte nem mondtam el, hogy átjárok hozzá dumálni, amikor már a cégről volt szó akkor már tudott mindent, de ellenezte.

Nem értem miért kell mindenkire rásütni, hogy kitalált történet. Nem azt írtam, hogy milliárdos lettem. Egy lakás árát fektettem be én is meg a társam is egy cég indításába, ami hoz “néhány millió” forintot havonta majd 3 év működés után! Nem szellemi termékünk van, kézzel fogható fizikai, nem olcsó! Nagyobb cégek a partnereink, egy-egy termék eladásából már pörög az üzlet. Jó ötlet volt, ennyi. Nem lettünk milliárdosok és annyira fiatalok se vagyunk (én 29, ő 33). Nem értem miért az anyagiakon kell lovagolni, nem arról szólt a kérdés, csak leírtam nagyjából, hogy érthetőbb legyen a helyzet.

2019. máj. 14. 13:23
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es köszi! És kösz azt is hogy nem adóbevallást kértél rögtön😆 Igen, én is ilyesmire gondolok. Amíg ő jobban keresett, ő hordta a nadrágot, amíg én egy szerencsétlen depis lúzer voltam addig volt a jó. Az “apóst” meg mindig is utáltam, egy felfuvalkodott, sehonnan jött, nagyképű alak aki lenéz mindenkit! A másik lányának kétkezű munkás a férje, vele jól elvan, a srác élvezi hogy a falu nagyvállalkozója az apósa és issza a szavait. Velem nem ért szót mert lenézi azokat akik egyetemre jártak, szerinte az hülyeség!
2019. máj. 14. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, elnézést kérek. Az tényleg igaz, hogy néha kicsit máshogyan leírni a sztorikat, nehogy rád ismerjenek.


Hát én a helyedben menekülnék ettől a családtól, a barátnőd meg egy lelki terrort jól alkalmazó bántalmazó, bocs, tudom, hogy szereted. Ha gyereketek előtte is alázgatni fog? :(

2019. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
45%

Szerintem ő élvezte, hogy pátyolgathat, de most már nem tud kontroll alatt tartani, túlnőttél rajta, így nem tud veled mit kezdeni.

Ha lelkileg ő is rendben volna veled kéne örülnie!

2019. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Após a ludas ebben a történetben. Ha szereted a lányt, akkor ennek járj utána jobban gondolatban. Nagyon nehezek ezek a családi vállalkozás rivalizálások! Nálunk is hasonló volt, csak ott a párom (férfi) családja az akinek az ő cégük a szent és mindenek fölött való. Jöttment ne szóljon bele az ő szent családi dolgaikba, csak aki teljes mértékbe behódol. Ez a felfogásuk. Legegyszerűbb külön élet a szülőktől, de ha ez nem megoldható, akkor nagyon oda kell figyelni.
2019. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, ez a nő defektes egy kicsit (már bocsánat.) Ha igazán, tényleg szeret, akkor nem tilt azoktól a dolgoktól, amik jó hatással vannak rád és az épülésedre szolgálnak. Meg ha már most problémás a kapcsolat, mi lesz később, ha gyerekeitek lesznek?
2019. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!