Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párunk se a munkában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párunk se a munkában nem támogat, se pénzt nem ad, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sulizok, nem tudok mellette rendesen 8 órában dolgozni, itt a lakás is. Diákmunkára el tudnék menni, de a párom nem szeretné, mert szerinte értelmetlen olyan aprót keresni, amit ott fizetnek.

Viszont pénzt se ad szívesen. Megbeszéltük, mennyit tudna nélkülözni, ami az enyém lehet, de mindig próbálja kihúzni magát azalól, hogy adni kelljen. Kifejezetten jól keres.

Most hívtak egy munkára, 3 nap, napi 10 óra, úttal együtt napi 15. Kicsit megterhelő, mert reggel 4kor kéne kelni, és késő este esnék haza, így abban a 3 napban se tanulni (a vizsgáim előtt lenne egy héttel), de bevásárolni, se megfőzni nem tudok, ráadásul beleesik az egész hétvége, tehát a páromnak magára kéne csinálni mindent, és még én sem vagyok itt vele.

Nem bírunk megegyezésre jutni. Én mindhárom napot vállalni akarom, szerinte 1 is elég, max 2, de 3-at nem és kész.


2019. máj. 14. 19:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Anyagilag egyáltalán nem szorulunk rá, hogy bármilyen munkát is vállaljak. Annyit tesz félre havonta, amiből én egy évig eléldegélnék, ha csak magamra kéne költeni (ruházkodás, ect), tehát nem lenne nehéz neki valamennyit rám szánni. Csak nem teszi szívesen. De azt se szereti nézni, ha dolgozom, mert azoknak a munkáknak nincs köze a leendő szakmámhoz.
2019. máj. 14. 19:16
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk amig diak vagy elj a szuleiddel es birjatok ki a diakeveket ugy, mint mindenki mas. Ha titeket egymasnak szant a sors akkor ki kell birnotok egyutteles nelkul is azt a par evet, amig vegzel es utana lehet kulon kasszazni.

Bar ezzel az emberrel kar tervezni. Te is beleestel abba a hibaba, hogy nyujtod egy ferfinak a hazassag minden elonyet, de cserebe nem kapsz semmit. Baratno szinten kezel, mikozben te felesegkent viselkedsz. Minek teszed ezt magaddal? Megis mire szamitasz, milyen jovod lesz vele?

2019. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Ugye tudod, hogy a kapcsolatotok jövője igen sok kérdést vet fel?

Ha lediplomáztál, akkor sem akarja majd hogy dolgozz, ugyanez lesz.


"tehát a páromnak magára kéne csinálni mindent" És?


Már múltkor kérdezted. Gazdasági függőségben akar tartani, ez a bántalmazás előszobája. Én a helyedben elvállalnám a munkát.

Te laksz a párodnál? Szüleid hol laknak?


Már kérdezted, hiába kérdezed meg újra, nem lesz jobb a helyzeted.

2019. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

6 éve nem élek a szüleimmel, ill nem abban az országban van az iskola, ahol a szüleim élnek, tehát nem megoldható.

Nem most költöztünk össze, hanem 5 éve, én 4 évet dolgoztam rendesen korábban.

2019. máj. 14. 19:25
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyilván ha lediplomáztam, el kell menjek dolgozni, eddig is azt csináltam, nem zavarta. Csak most zavarná, mert suli,, munka, háztartás mellett csak aludni járnék haza.
2019. máj. 14. 19:27
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj,hagyd ott. Menj el lakni szülőkhöz (ha ez opció) vagy keress egy olcsó albit amit diakmelóval is fenn tudsz tartani,de aki (párod) téged SEHOGY SEM támogat,csak házi csicskának akar aki ne dolgozzon,rakja alá a rendet és ne picsogjon ha pénz kell,az mehet a sunyiba!

Én legalábbis kidobnám...

2019. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is az a diagnozis, hogy ossze-vissza csinalsz dolgokat. Ugy viselkedsz, mint egy eltartott feleseg, de ugy bannak veled, mint egy fuggetlen baratnovel. Es ez gaz, ez nem fog javulni, ha a parod nem latja at ennek a helyzetnek az abszurditasat akkor ti nem vagytok egymas szovetsegesei, csak ket egymas mellett elo ember.
2019. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk azzal kéne kezdeni, hogy utánanéz és rájön, hogy diákként ugyan azokban a munkakörökben sokkal többet keresel, mintha nem diákként dolgoznál ott.

De amőgy meg jól értem, hogy te suli, munka minden mellett még tök egyedül a háztartást is csinálod? Ne már... Ennyire ne legyél hülye.

Semmi értelme ennek a kapcsolatnak, a pasi teljesen idióta és komoly gondok vannak nála agyban. Nehogy azt hidd, hogy jobb lesz ha lediplomázol. Ugyan ilyen uralkodó barom lesz aki semmit nem segít és semmiben nem támogat.

2019. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Munka miatt napokat töltök távol otthonról, a férjem otthon van a gyerekkel, viszi a háztartást. Akkor is egyenlők vagyunk, ha otthon vagyok. Ez az egyenrangúság.


Nálatok szerinted ez megvalósul? Vagy meg fog valaha?


Menj el szépen dolgozni. Keress gombokat. De az legalább a tiéd lesz. Ne csússz bele egy ilyen gazdasági függésbe, mert jól látszik, hogy ez nem az a fajta függés lesz, ahol ő keresi a pénzt, és abból elhalmoz ajándékokkal, hanem az lesz, aki utcahosszast ordít veled, hogy miért vettél új cipőt, és nem fogja elhinni, hogy azért, mert kilyukadt az előző.

2019. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez már nem az első kèrdèsed. Kaptál válaszokat. Mire vagy mèg kíváncsi? Mert láthatólag letojod az itt kapott tanácsokat.

Ugyanúgy nyekegsz, dillemmázol ugyanazon.

Jól írták előttem, bántalmazó kapcsolat van kialakulóban. Csicsának kezel, te meg hagyod magad. Semmi önállóságot nincs. Menj el dolgozni, aztán kèsz. Kit èrdekel mi a vèlemènye róla? Nem neki kène megszabnia, hogy mit tehetsz vagy sem.

Majd ha ő èhes, akkor intèz magának kaját, meg tiszta ruhát meg stb. Felnőtt ember. Oldja meg. Ne legyen már szerencsètlen, hogy összedől a világ, mert 3 napra nincs aki kínálja a s.ggèt otthon.

Szedd össze magad, ès állj ki magadèrt.

Itt hiába írod ki naponta ugyanazt a problèmát, mi nem tudunk ezen változtatni csak te.

2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!