Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "fecsegi el" másoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "fecsegi el" másoknak a barátnőm a csak ránk tartozó dolgokat?

Figyelt kérdés
28 vagyok a barátnőm 23. Másfél éve vagyunk együtt, alapvetően jól megvagyunk, viszont sokszor elmond másoknak olyan dolgokat, ami csak ránk tartozna szerintem. Az idősebb férfi kollégájának rendszeresen beszámol a kapcsolati problémáinkról részletesen. Tanácsot kérni másoktól lehet, de nem kell minden részletet elárulni. Mikor a munkahelyemen felmondtam (a barátnőmet megkértem, hogy ne mondja el senkinek), pár nappal később a kollégái viccelődtek azon, hogy éljenek a munkanélküliek, meg hétvégén a családjának kellett magyarázkodnom. Csak szeretném megérteni, hogy mi az oka ennek szerintetek? Őt is kérdeztem persze, de szerinte ez "normális"

2019. máj. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mert kislány még, és te meg nem tartod a gyeplőt!
2019. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem kicsi a szetszámod, nincs mitől félned. Különben tudni fogja mindenki.
2019. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Én is kibeszélem az életem a barátaimmal. Ha van párom, akkor a párom is az életem része.
2019. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De itt munkatársnak beszélte ki. Az után, hogy a kérdező kifejezetten megkérte őt, hogy ne tegye. Szerintem ez árulás.

Ez nekem sem tetszene.

Úgy hangzik, az elsőnek van igaza, kislány még, gyerekesen viselkedik. Izgi, hogy van "komoly kapcsolata", már ő is felnőtt, "beletartozik a klubba", és lehet ilyenekről beszélgetni a felnőttekkel. Erre utal, hogy kifejezetten az idősebb férfi kollégával beszél ilyen dolgokról. Mondd meg neki, hogy neked szarul esik, hogy a kérésed ellenére elmondja másoknak, amit te nem szeretnél, hogy elmondjon, és így nem tudsz benne megbízni.

2019. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Ez egy igen idióta szokás a nőknél, hogy a párkapcsolati kínjukat a barátnőknek/munkatársaknak pletykálják el, azaz olyan személyeknek, akiknek külső szemlélőként halvány fingjuk sincsen az egész történetről, maximum egy adott szubjektív szemszögből adhatnak tanácsot.

Egyszerűen egyedül képtelenek megbirkózni, képtelenek egyedül feldolgozni bármit, kell nekik a mankó, akiknek kipanaszkodhatják magukat a támogató, egyetértő visszacsatolásért megerősítve bennük, hogy ők jól döntöttek, jól látják a problémákat, amelyek viszont nem feltétlenül helytállóak.

2019. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!