Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült a páromról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hency66 kérdése:

Kiderült a páromról, hogy a kolléganők fenekét fotózza titokban. Velem minden nap van szeretkezik.43 éves, én 33. Azt mondta, hogy hiába vagyok neki tökéletes ő beteg mentálisan, mert neki nem szép a teste, kissebségi komplexusa van. Vélemény?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
jók vagytok egymásnak
2019. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez nem jó, mert perverz kukkoló. :(
2019. máj. 15. 18:43
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Már bocs, de én alapból azon akadék fenn, h a párom egy a nőket khibaxottul nem tisztelő (nem, nem a “nőt” kell tisztelnie, hanem az EMBERT), a személyiségi jogaikat minden további nélkül megsértő, testüket a saját “örömére” létező tárgyként kezelő undorító fhaszkalap. Ezek után részemről nem lenne tovább. Hányinger az ilyen.
2019. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
80%
Hagyd ott. Ez beteges és ijesztő...
2019. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 15. 18:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hajlandó voltam tovább olvasni (#3-as vagyok)... mégis hogyan függ össze a kedves párod szerint az ő kissebbségi konlexusa azzal, h titokban ilyen undorító dolgokat művel...? (Feltételezem a kolléganőket nem tekinti élő, érző személyeknek, xal le se xarja őket - már a s3ggeiken kívül...)
2019. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem is hányingerem van az egésztől, de hogy lehet neki segíteni, hogy esetleg ne durvuljon tovább ez a perverzió.
2019. máj. 15. 18:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem az összefüggést, de eléggé betegesnek tűnik. A kolléganők közül ez senkinek nem tűnt még fel? Ha kiderül ebből még balhé is lehet a munkahelyen. Én bizonyára nem hagynám szó nélkül ha megtudnám.
2019. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem vette észre senki. Mondtam neki, el kell mennie pszichológushoz kezeltetnie magát, mert ez a kora előrehaladtával csak rosszabb lesz.
2019. máj. 15. 19:29
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy fehérneműmodell fotós veszett el benne. Ott legalább legálisan művelhetné. Mert így titokban fotózgatni ez nem éppen legális... Undorító. Ne legyen nála semmiképp fényképezésre alkalmas telefon, míg ki nem gyógyul.
2019. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!