Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy ha a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy ha a férj félredug, akkor a feleség mindig azt a b. k. t hibáztatja, nem pedig a férjét? Szerencsére egyik sem vagyok, csak sokszor láttam már.

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Kiknél kukkolsz a nappaliban amikor éppen négyszemközt megbeszélik ezt?

Légyszíves ne terjessz rémhíreket :D

2019. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert hárítanak, nem akarják beismerni, hogy bizony fel lettek szarvazva.
2019. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Mert az okos/realista nő tudja, hogy a férjének, mint férfinek, ilyen a természete, mivel egészséges, hetero, kan.

Ráadásul ott a lakáshitel, amit fizetni kell!

2019. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb, mint azt szidni, akit szeretünk. Utóbbival beismernénk, h hibáztunk.
2019. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Azárt van mert a legtöbb esetben a szerető nagyon jól tudja , hogy van párja a másik személynek , ennek ellenére 0 tartás és lelki ismeret nincs benne .
2019. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk egyetlen nőnek a fejéhez se tartanak pisztolyt hogy most akkor csakis házas pasival ismerkedhet és kurficolhat.

A szeretőben is van egy nagy adag hiba ha màr egy házas férfivel jár össze. A legrosszabb ha mind a kettő házas.

Mindig kettőn áll a vásár, de ezt szeretik elfelejteni a félszarvazott asszonykák.

2019. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert a ferfit szereted. Barmekkorat botlott is, szereted. A libahoz meg nem kotodsz erzelmileg es remeled h ha mar a kedves parodnak nincs annyi ver az agyaban h kiszalljon ebbol, legalabb a csajnak lesz. Aztan amikor esze agaban sincs, akkor meg kevesbe kedveled:)
2019. máj. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs mindig így. Én pl. a szeretőt szimplán elmebetegnek tartottam, és pontosan tudtam, mekkora hülye a párom.
2019. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!