Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ebből a helyzetből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ebből a helyzetből kimászni?

Figyelt kérdés

Remélem valaki ad egy ötletet mert teljesen kétségbe vagyok esve.

Párkapcsolatban élek,úgy alakult,hogy összejöttem egy másik sráccal,beleszerettem,elhitette velem h ő is,aztán egyik napról a másikra összejött az exével,még csak meg sem mondta,a csaj irt rám,az összes facebook üzenetemet látta és fenyeget hogy elmondja a páromnak.Tudom h nagyon gáz vagyok de emberek vagyunk,hibázunk,olyan lelkiismeretfurdalásom van,romokban vagyok az egész helyzet miatt.


2019. máj. 16. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
A hiba az, amikor sót teszel a levesbe cukor helyett. A te döntésed nem hibázás volt, hanem az egyik legundorítóbb fajta árulás, amire nincs se mentség, se kifogás. te abszolút megérdemled, hogy most szenvedsz, de a párod nem egy ilyen ócska kis lotyót érdemel, szóval tegyél neki egy nagy szívességet és hagyd el. Ha nem teszed meg, úgyis le fogsz bukni.
2019. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Cukrot só helyett, de na, a lényeg megvan. Ha te hoztál egy döntést amit megbántál az nem nevezhető hibázásnak. Tessék vállalni a felelősséget.
2019. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Lelkiismeretfurdalás az, amit akkor érzel, mikor megcsalod. Nem az, amit te érzel most. Egyszerűen csak be vagy s2arva, hogy le fogsz bukni és repülsz.

Talán az lenne a legtisztább, ha elmondod a pasidnak te. Így talán (1%), hogy értékeli annyira az őszinteséged, hogy ad egy esélyt. Ha a csaj buktat le, akkor biztosan szakít veled.

2019. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
A párodnak ezt meg kell tudnia! A legjobb ha te mondod el neki, és nem várod meg hogy a másik nőtől tudja meg.
2019. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem félek,csak rájöttem milyen hülye voltam
2019. máj. 16. 18:07
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Mond el neki, ne emészd túl sokáig magad ezen. Csináltál egy butaságot, na bumm. Pároddal valószínűleg egy idő után amúgy se működött volna, másik srác meg mint kiderült paraszt volt... egyikőjük sem az igazi számodra.
2019. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,tudom jól,csak olyan ciki azt a srácot bevallani,és a szüleimre is szégyent hozok ha kiderül
2019. máj. 16. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
A srácnak nem fog tetszeni, erre készülj fel. A sz*rt lehet szépen tálalni, de az attól még sz*r marad. De hidd el, mindenki csinál hülyeségeket, még szüleid is, csak ezekről senki nem szeret mesélni. :D
2019. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltad a kockázatot, mikor ebbe belemásztál. Ennyi.
2019. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondd el a párodnak, hogy mit tettél, aztán szakíts vele.

Ne húzd az idejét, legalább neki legyen esélye egy normális, hűséges párt találnia, aki nem fogja megcsalni, megalázni.


A megcsalás, viszony nem csak "úgy alakul", az tudatos döntés, hogy valaki nem szakít, hanem titkos viszonyba kezd. Gondold csak végig, ha a szeretőd nem megy vissza az exéhez, akkor is ugyanígy bánnád az egészet, ugyanígy lelkiismeretfurdalásod lenne? Szerintem nem, hanem ugyanúgy folytatnátok a titkos viszonyt, a párjaitokat ugyanúgy aláznátok, és szövögetnétek a titkos terveket, hogy mikor fogjátok őket otthagyni.

2019. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!