Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársam a pasikra, pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam a pasikra, pillanat, nézz mellettem, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk együtt, nagyon szeretem,ő is tudom hogy szeret, érezteti is ha ketten vagyunk.De ha kilépünk az utcára mindig azt veszem észre hogy a pasikat nézi még ha közvetlen mellettünk megy el a csávó akkor is oda fordul.Nagyon idegesít, hiába kértem hogy legalább amikor velem van ne,néze meg persze emberek vagyunk én is megnézem ha úgy van a csajt de nem elötte!! Már ott tartok hiába szeretem és szeret ő is elhagyom mert nagyon idegesítő számomra.Az lenne a kérdésem hogy én viszem ezt túlzásba vagy igazam van,mert nem akarom bántani de engem zavar,és már reflexszerüen figyelem.Sokszor össze vitatkozunk ezen és mindig csak annyit mond túlzásba viszem.De így porba tapossa az önbizalmam is úgy érzem nem vagyok elég jó!

2019. máj. 17. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjak ezt a nem vaksagot,csak huseget fogadtunk de ez tenyleg kicsit ocsmany dolog.en sem tudnam elviselni ha a parom ezt tenne.plusszba az is rosszul esne hogy megkerem hogy ne tegye de o ezek utan is folytatja tudva hogy nekem ez milyen rosszul esik.
2019. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy csak pasikat néz?? Én nő vagyok és kkmolyan soha nem vizslattam pasikat utcan meg sehol akkor se ha szongli vkltam, en általánossagban szkennelek mindenkit :-) De nem a kinezete miatt
2019. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
miért kell 2x kiírni a kérdést?
2019. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!