Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs tekintettel arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs tekintettel arra, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Harmadik napja lázas vagyok, lázcsillapítón élek, mert csak úgy tudok bármit is csinálni egyáltalán.

Semmit nem aludtam, mindenem fáj.

Tegnap kitakarítottam a konyhát, megvásároltam. Ma megint mehetek vásárolni, mert nem bírtam el egyszerre mindent.

Illetve a párom még kitalálta, hozzak ezt-azt egy sokkal messzebbi boltból is, nem igaz, hogy nem lehet ennyire megkérni.

Megmondtam, örülök, hogy élek, ha szeretné, megrendelem házhoz, hétfőre itt lesz, vagy holnap elmegyünk együtt.

Én nem tudom, mi az, vagy milyen kell pontosan, nem ismerem a boltot, nem akarok az eladóval értetlenkedni ilyen kómás állapotban, örülök, ha hazacipelem a bevásárlást.

Mondtam, elmehetnénk együtt holnap érte, mind ketten otthon vagyunk. Ma már nem akar, mert 17re ér haza.

De holnap sem akar, mert holnap valami játék miatt, amit a haverokkal játszanak, nem mozdulhat el a gép elől.


Nekem meg meg kell vásárolni, meg kell főzni, nem akarok még ezzel is kínlódni lázasan.


Valóban olyan, mintha csak kifogásokat keresnék?


2019. máj. 17. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifogás. Ez bunkóság a barátodtól, hogy ennyire nincs rád tekintettel
2019. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy tuskó a kedves párod, de nem baj, legalább már tudod, milyen is valójában. Nehogy elmenj betegen vásárolni! Oldja meg ahogy akarja, ha annyira fontos, ne téged ugráltasson.
2019. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Hú... Egy csomó pasi ír ki kérdést, hogy nem találnak barátnőd. Egy részük tapintatos lenne, bevásárolna helyetted, ápolgatna és hasonlók. Nem kellenek senkinek...

Közben naponta jönnék olyan kérdések, amikben a pasik elég nyomik és mégis van barátnőjük.


Nem azért, de miért maradsz ilyen segg pasi mellett? :D

2019. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,hogy egyes nők hogyan tudnak ennyire megalázkodni?

Ebben az esetben a párodnak gondoskodnia kéne rólad, minumum kaját hoznia és gyümölcsöket, nemhogy téged küld a fzságai után...ez abszurd komolyan. Én minimum kaját rendelnék magamnak és ágyban lábadoznék egy jó sorozattal, aztán egye meg amit főzött az ilyen mocskos alak.

2019. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vásároltam volna és nem főztem volna, hanem rendeltem volna magamnak kaját, Ő meg oldja meg, ahogy akarja.
2019. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

És te miért nem vagy tekintettel saját magadra? Miért nem tiszteled magad?

Ha lázas vagy, akkor mi a f..szért kelsz ki az ágyból? Nyomd az ágyat, könyörgöm, izzadt ki magad. Főzz forró teát és pihenj. És még te mész bevásárolni és takarítasz.

Mind a ketten egyformán hibásak vagytok.


Nem baj, mindig is mondtam, hogy zsák a foltját mindig megtalálja. Ez a példa, azaz a tiétek is ezt jól bizonyítja.

2019. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifogásokat keresel, de nem értelek. Minek vagy ilyen mazochista? Így hogyan fogsz meggyógyulni? Legyél már saját magadra is tekintettel, hamár a párod nincsen rád. Ezt viszont beszéld meg vele is, mert néma gyereknek....
2019. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.... Mi 23 éve vagyunk együtt, de még most is észreveszi, ha csak egy árnyalattal fehérebb vagyok, azt is. Lázas betegen természetes, hogy kiszolgál, ágyba hozza a teát, a bundáskenyeret. (Bár engem ugye úgy neveltek otthon, hogy a nő is ember, biztosan azért választottam így. Mások szerint csak mákom van.)

Kérdező, mit keresel egy ilyen bar..omarcú mellett???

2019. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

....már megint a net. Húu de jó lenne összeomlana a rendszer egy hétre, hónapra. Annyira nem hiányozna.

Ahogy olvastam a helyzetedet, az jutott eszembe, hogy egy nagyra nőtt gyerek a párod. Francnak ez neked? Kínlódni egy ilyen gyerekes faszival?

2019. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Feküdj, pihenj, gyógyulj meg. Ha este megkérdezi, hogy megvetted-e neki, amit kért, akkor nyugodtan mondd, hogy beteg voltál, nem bírtál elmenni.

Ismerem az ilyet, tudom, hogy megpróbál benned lelkiismeret furdalást kelteni, mintha te lennél a hibás és ennyit sem kérhet tőled, de ne hagyd. Ez most nem a lustaság kategória.

2019. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!