Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év után hirtelen kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után hirtelen kiszeretett belolem?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, h egyre kevesebbet akar velem lenni. Ez ugy nyilvanult meg, h volt egy kozos celunk ami egy kis kerteshaz volt.

Nagyon nehezen de sikerult megvasarolni, ahol csaladot lehet alapitani

es amit mind ketten szeretunk, kinn lenni a kertunke amit mi teszunk szeppe. Miota itt elunk nem akar velem lenni, akkor se ha kinn vagyok, se ha bent vagyok, mindig elkulonul es telefonozik, alszik, vagy furdik...barmit csak ne keljen velem tolteni az idot.

Van egy magantanara akivel mar tobbet beszelt telefonon mint velem es mint ha jobban erezte volna magat vele mint velem.

Kerdeztem tole, h mi ez?? O mint ha nem ertette volna, h mi zavar es megszakitotta vele a kapcsolatot. Legalabb is nekem ezt mondja...

Ami vegkepp ossze zavart, h kb 2 hete nagyon lebetegettem es a csaladba is tortent egy tragedia ami ot kulonosebben nem mozgatott meg. De a lenyeg, h nagyon megzuhantam es kozbe jott a baratnoje kulfoldrol es egesz ejszaka egyedul hagyott mig ok kocsmasztak.

Masnap egesz nap aludt es mikor felkelt mondta, h leszalad hozza elkiszonni. Mondtam, h rendben de vacsorazzunk egyutt. De nem ert haza csak 11 utan.

Hogy uresedhet ki ennyire minden elozmeny nelkul?

Nem csaltam, nem mondhatja, h ne szamithatott volna ram.

Lepjek akar milyen nehez is?


Elore koszi es bocs az ekezeti es az egyeb irasi hibaker...?



2019. máj. 17. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy szerintem ő csal téged. A barátnő csak egy fedősztori...

30n

2019. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A baratno valos, azt biztosra tudom.
2019. máj. 17. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre ne legyen gyereketek...
2019. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lilla64 ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg,hogyan legyen tovább,mert ez igy egyiknek se jó.
2019. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

En szeretnem de nem egyszeru! Azt mondja, h nem akar ilyenekrol beszelni mire en, hogy muszaly mert ennyivel tartozunk egymasnak.

Azt mondja, h ossze van zavarodva es ugy is viselkedik. Probalom kimondatni vele, amit erzek, h nem szeret mar de azt mondja, h en nem szeretem ot...erre nem is nagyon reagaltam mert neha aggodom a mentalis allapota miatt. Mondtam neki, h mennyink el segitseget kerni nert egyedul keves vagyok, de hallani nem akar ilyesmirol.

Lehet, h fel attol, h egy szakavatott szem latna az igazat?

2019. máj. 17. 16:23
 6/11 A kérdező kommentje:

A mentalis egeszsegeert azert aggodom mert pl par napja o vezette az autot mig en az anyisulesen ultem es neki ment egy oszlopnak amit mondtam is neki, h neki ment. De o csak mosolyogva hajtogatta, h nem ment neki. Kiszaltam a kocsibol es lattam, h megserult az auto rs mutatom neki, h latod? Neki mentek. Mire o kerdezgeti, hol? Nem latom...akkor oda mentem megmutatni es akkor meg azt mondja, h ja latom mostmar minegy ha idegeskedunk rajta nem lesz jobb.

Mondtam neki, h nincs benne ennyi feleliseg erzet, vagy emverség, legalabb egy kicsit sajnalkozzon?

Szoval mar megfordult a fejembe, h megzakkant? Vagy mi?

2019. máj. 17. 16:34
 7/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem mar massal tervezgeti a hazikojat. Csak amig nem tud biztosra menni, addig maradni fog veled. Nem veletlenul nem akar elmenni a tanacsadasra, o mar nem akarja megmenteni a kapcsolatot, es az atmeneti idot karja elutni azzal, hogy "ossze van zavarodva". Valojaban ez mar a lecsengese a dolognak, ha nem lepsz ki belole, akkor o fog par honap mulva. A kulcs ott van, hogy o mar nem akar toled semmit.


43F

2019. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En is ezt erzem, kossz a megerositest!
2019. máj. 17. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

9 év alatt sok minden tönkre megy. Kiszeretett belőled:( sajna v nem ez van . A férfiak nem tudnak megmaradni 1 mellett.evolucios dolog minnel tobb nőt megtermékenyíteni.

.

2019. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi
2019. máj. 17. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!