Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gyerekes ha a barátnőd azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gyerekes ha a barátnőd azt mondja, hogy vagy őt vagy az alkoholt válaszdd?

Figyelt kérdés
Ez igazi szeretet vagy feltételes?

2019. máj. 17. 16:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Logikus gondolkodás. Egy alkoholizáló emberrel mit lehet kezdeni??
2019. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Meg van bélyegezve az a nő, aki iszákos ember mellett él, a környezete is lenézi emiatt. Sose a család az első az italosnak hanem az ivás. Változni sose fog, nekik az élet rendje az alkohol és van benne sok igazság hogy inkább el kell hagyni még akkor is ha egyébként józanul szerethető. Napi 1 doboz sör este belefér, de heti rendszerességgel részegség az már alkoholista kategória. Férfiként írom, hogy a kapcsolatok fő megrontója az ital és aki rákap az ízére az nem tudja letenni.
2019. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem gyerekes. Még azt sem mondanám, hogy nem igazi a szeretet. Mindenki maga dönt, hogy neki mi az, ami belefér egy párkapcsolatba. Ha neki az alkoholizmus nem fér bele, akkor tök normális hogy ultimátumot ad. Ha fontos a kapcsolat, akkor válaszd őt, ha meg nem annyira, akkor keress olyan barátnőt, aki szerint elfogadható, hogy iszol. Biztos neked is vannak olyan szokások, vagy tulajdonságok, amiket nem tudnál elfogadni egy kapcsolatban. Mondjuk az ivászat azért egy extrém helyzet, mert az eléggé elfajulhat és simán tönktehet egész családokat. Én olyasvalakivel élek együtt, aki elég gyakran iszik sajnos. Nem egyszerű vele. Mondjuk én úgy ismertem meg, hogy már ivott, szóval ne reklamáljak.

A barátnődnek joga van a választáshoz. És neked is.

2019. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Éltem együtt alkoholistával. A barátnőd jó fej hogy egyáltalán ad választási lehetőséget. El se kezdenék egy ilyen kapcsolatot (mai eszemmel), vagy kivágnálak a francba, ultimátum nélkül, mint ahogy tettem korábban a x@r kapcsolatommal.

A barátnőd szeretne még reménykedni.

2019. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van, nem gyerekes.

Én se élnék együtt alkoholistával.

2019. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Az eddigi válaszolók mindjárt az alkoholizmusra asszociáltak. Nekem a kérdés alapján nem ez volt az első gondolatom ... Szerintem nyilvánvaló, hogy senki sem akar szeretne egy alkoholistával együtt élni. Ebben az esetben érthető az ultimátum. De ha egy teljesen normális, alkalmanként alkoholt fogyasztó embertől vár el valaki teljes absztinenciát, az már közel sem normális szerintem. Persze joga van hozzá, de értelmét nem látom.
2019. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon sajnos majdnem mindenki alkesz, ráadásul ezt vagy titkolják vagy "viccesnek, menőnek" gondolják. Fulladozik az alkoholban az ország, fővárosban a romkocsmák, vidéken a zugpálinka a "menő"
2019. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem gyerekes. Kinek kell egy alkoholista? Senki nem akar pokolban élni.
2019. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Teljes mértékben igaza van.
2019. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem gyerekes, hanem jogos.
2019. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!