Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan az őrület határát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan az őrület határát súrolom, mert a párom nem hisz nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött a problémánk amikor a párom elkezdte mondani, hogy éjjel maszturbálok. Először azt hittem viccel mert semmire nem emlékeztem így ráhagytam de azóta is folyamatosan sértődés van belőle mert elvileg rendszeresen maszturbálok álmomban amire ő azt hiszi hogy ébren vagyok. Ez a dolog ranyomja a bélyegét a kapcsolatunkra és a szexuális életünkre is. Nem tudom mit csináljak és azt sem hogy miért csinálom mert nem emlékszem semmire. Mit csináljak, hogy megszűnjön ez a rossz szokás? Sose emlékszem még arra se, hogy esetleg olyat álmodnék ami indokolná a tevékenységet. Nagyon el vagyok keseredve.
2019. máj. 18. 02:56
 1/8 lilla64 ***** válasza:
Nehéz helyzet.Biztos,hogy csinálod?Nem csak valamiért kitalálta?
2019. máj. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
És ha maszturbálsz, akkor mi van? Tán tilos? Aludjon éjszaka, ne nézelődjön.
2019. máj. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha rendszeresen maszturbálnál,emlékeznél rá.Olyan mélyen nem aludhatsz,hogy a sok közül egyikre se emlékeznél.

Szerintem is inkább ez részéről csak kifogás

2019. máj. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy legközelebb videózzon le. Ne sajnálja hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy, mert csak így lehet megoldani. Ha tényleg maszturbálsz akkor pszihológussal vagy hasonlóval meg lehet oldani szerintem (mert tudom, nekem is ijesztő lenne álmomban olyat csinálni amir nem akarok)
2019. máj. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy nő vagyok. Én hiszek neki, hogy csinálom, mert nem generálna feleslegesen vitát már 10 éve együtt vagyunk és gyerekeink is vannak. Ennek ellenére megbeszéltük hogy felvesszük videóra. A slussz poén hogy elvileg figyelem is hogy figyel-e tehát azt mondja hogy sunnyogok miközben csinálom meg ránézek. Szóval rettentő para. Nem lenne ezzel amúgy gond mert eleinte tetszett is neki de eléggé gyakori jelenség ez és mivel azt hiszi hogy ébren vagyok így arra gondol hogy ő már "nem elég" nekem.
2019. máj. 18. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenkor miért nem ébreszt fek téged egy hancúrra, ahelyett, hogy nyafog?
2019. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na kiderült valami kérdező?
2019. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aznap csináltunk felvételt de semmi se látszik és a párom is mélyen aludt így nem tudja hogy csináltam-e de azóta még egy este történt úgy, hogy teljesen hozzábújva aludtam és huncutkodtam amire természetesen nem emlékszem, de már elhiszi így hogy nem vagyok ébren szóval fél siker.
2019. máj. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!