Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kértek valamit a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kértek valamit a párotoktól megteszi?

Figyelt kérdés

Tőlem bármit kér a párom nincs olyan, amit ne tennék meg, de ez fordítva nincs meg, legyen szó bármiről. Az előző kapcsolatomban kölcsönös volt, bármit kértem megtette szívesen, pl. értem jött a munkahelyemre, ha nem volt vonatom, vagy ha fáradt voltam és megkértem, a mostani párom ezt sosem teszi meg, hiába kérem.

Apukám, sógorom, munkatársam férje és még sorolhatnám szintén megteszi azt, amit az exem, de ezek szerint ez ritkaság, vagy a mostani párom furi?


2019. máj. 18. 06:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Nekem megteszi. Muszáj neki, ha nem akar kapni egy-két fülest. 30/f
2019. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
#1 lol...
2019. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Én szerintem alap esetben így kellene, hogy működjön, viszont én tartom magam az elvemhez.. mégpedig senkitől nem kérek semmit.
2019. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Kéréstől függ. A Himaláját nem fogom vele megmászni, akár hogy kérné.

Amiket felsoroltál, azok meg annyira alapdolgok, nem is kell kérni, természetes.

A tegnap esti példa. A párom ment bulizni és mondta, gyalog megy, nem kocsival. Azonnal felajánlottam, elviszem és ha jönni akar haza, megyek érte. Vagy gyalog indul valahová, elkezd esni az eső, rákérdezek, mikor honnan akar hazajönni és megyek érte, ne ázzon carrá. Ezek természetes dolgok és kölcsönösek.

2019. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mióta vagytok együtt? Ennek, hogy nèha elmegy èrted, alapnak kène lennie, akár kèrès nèlkül is.
2019. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Hármas. Az hogy nélküled megy bulizni, eleve nem természetes.
2019. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
De igen természetes.. szabad ember barátokkal...
2019. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6 hónapja, bárhogy kérem, hogy jöjjön elém az állomásra, ha nem is mindig, de néha ha sok cuccal jövök a válasz nem, mert ott a busz.
2019. máj. 18. 09:16
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor ő eleve egy bunkó paraszt...ès valószínüleg nem is szeret, különben nem így állna hozzád.

Azèrt van már más pèlda előtted, tudod, hogy ennek nem egèszen így kène kinèznie.

Főleg, hogy mèg az elejèn jártok, ilyenkor mèg dulnia kène a szerelemnek, ès már most tojik rád. Mi lesz kèsőbb?

2019. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ember a párjáról vegyen le terhet, de én rá akarok tenni feleslegesen, amit egyedül el tudok intézni, azt intézzem el egyedül, ott a busz.
2019. máj. 18. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!