Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehet a férj, ha a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet a férj, ha a kapcsolat alatt jön rá, hogy nem csak a sima szex izgatja?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy egy olyan fétisről van szó, ami eléggé megosztó.

Vannak nők, akik kedvelik és vannak, akik nem.


2019. máj. 18. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az, higy elmondja a párjának és ha ő is szeretné akkor együtt kiélik.
2019. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Elmonfanád mi ez a fétis? Mert ez azért nem mindegy szerintem. Lehet csak te gondolod nagyon megosztónak :)
2019. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Megírnád nekem, hogy mi az a fétis? :)
2019. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
mi lenne? penetráns női talpak. mindig ez a vége :D
2019. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cuckold
2019. máj. 18. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Lényegében szexeljen mással előtted. Azért kérdezd meg, de szerintem ha eddig nem hozakodott elő ilyesmivel akkor kétleném hogy benne lenne.
2019. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!