Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy férfi az életemben, akit már régebben ismertem meg és párszor kissé összemelegedtünk. Szinte legjobb barátok lettünk, de belém szeretett. Kétszer finoman visszautasítottam, meg is romlott a kapcsolatunk pár hónapra. Majd újra találkoztunk és azóta megint nagyon jó kapcsolatban vagyunk, de azt érzem, hogy újra fellobbant benne a láng, és a remény.

Nem szeretném őt elveszíteni, mert az egyik legjobb ember az életemben, viszont én nem tudnék hosszú távú kapcsolatot elképzelni vele, holott a testi vonzalom részemről is megvan. Nem érzem magam szerelmesnek, de nagyon szeretem őt.


Hiányzik, ha nem beszélünk, és rosszul esik, ha mással látom, mégsem vagyok szerelmes, és ez az érzés lelkifurdalást okoz (a semmiért). Próbálok barátként közeledni felé, de félek, hogy ezzel csak táplálom benne a dolgot.. Sosem voltam ilyen helyzetben, pedig 22 éves vagyok, nem tinédzser. Rosszul érzem magam emiatt, hiszen semmiképp se szeretném, ha azt érezné, hogy húzom az agyát.



2019. máj. 18. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátoddal, az érzéseidet. A szeretet fontosabb, mint a szerelem. A szexuális kapcsolatnak mi az akadálya?

Egyébként más életébe nem illik beleszólni, tegyél úgy ahogy a szíved diktálja. Ne hagyd mások által befolyásolni magad.

2019. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs akadálya, bár nem volt bennem szándék szex kapcsolatra. Köszönöm a válaszodat!
2019. máj. 18. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehez kérdés.

Van benned vonzalom, nagon szereted, fontos ember, akit nem akarsz elveszíteni...


Ha nem mondanád, hogy nem vagy szerelmes, azt hinném, hogy az vagy.


Vajon mi lehet benned a gát, ami miatt mégis úgy gondolod, h nem vagy szerelmes?

Nincs meg a rajongás? Vagy ha meglátnál valakit, simán megcsalnád?


Nem tudom, mit tegyél, de lehet, hogy bele fogsz szeretni, csak várd ki a végét...

2019. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs meg az a pillangós érzés, van 1-2 dolog ami zavar benne, mert nagyon különbözőek vagyunk és tudom, hogy hosszú távon nem tudnám elfogadni pár tulajdonságát, ami nekem fontos lenne.


Köszönöm a válaszodat!

2019. máj. 19. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy igazi barátság extrákkal kapcsolat lehetne.
2019. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiben ő szenvedne
2019. máj. 19. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szenvedne. Ha őszinte vagy vele, akkor könnyebben feldolgozza, ha el akarsz távolodni tőle. Szenvedni akkor fog, ha olyat teszel, amire lelkileg nincs felkészülve. Ha megvonod tőle a szexualitást, az inkább szenvedés.
2019. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj neked az, ha őt mással látod? Ne legyél önző. Szerintem szereted, csak tagadod az érzést, mert félsz attól, hogy csalódni fogsz.
2019. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, őszintén. Talán mert félek, hogy akkor elveszítem, holott én nem akarok többet, mégsem szeretnék vele megszakítani minden kapcsolatot.
2019. máj. 23. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!