Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párommal össze veszünk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párommal össze veszünk, és jogosan vagy jogtalanul elkezdek “hisztizni” neki, jogos ha órákig vagy egy napig nem válaszol nekem ezek után?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt természetesen. A hisztijeim úgymond szoktak jogos kiakadások is lenni, de akkor is így reagál.

Ki a hibás akkor?



2019. máj. 18. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne hisztizzen egyikot sem. Amikor egy kapcsolatban elkezdik azt meregetni, hogy mi jogos, kinek van igaza, ki gyozzon, ki engedjen (termeszetesen mindig a masik), akkor azzal szep lassan egy allohaboruva teszik azt, ami egy kis bolcsesseggel es alkalmazkodassal jo is lehetett volna.

Jogtalanul... Ez a szo megol mindent, ami szereteten alapul. A jogok ervenyesitesenel sokkal hasznosabb, ha mindketten megprobaljatok megerteni a masik bosszanto viselkedese mogotti motivaciokat es mindketten igyekeztek visszafogni magatokat, es ha a masik hibazik akkor turelmesnek lenni, nem pedig azonnal visszavagni es emlekeztetni ot a jogaira es a kotelessegeire.

2019. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Flan ***** válasza:
Szerintem nem biztos ,hogy azért nem válaszol,mert haragszik rád.Pl.Nekem volt egy párom,akit nagyon nehéz volt kezelni a fura gondolkozása miatt.Sok álmatlan éjszakám volt miatta.Sokat hisztizett pasi létére.Sokszor kellett agyafúrtnak és okosnak lennem,hogy tolerálni tudjam az agymenéseit.Néha egy vagy több napba is belekerült,hogy újra fel tudjam vele venni érdemben a kapcsolatot.A végén ott hagytam.Sokszor volt ilyen szünet közöttünk,,,nem bántam meg hogy otthagytam.Sokkal jobb jött helyette.
2019. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mér a te barátod lány hogy duzzog és egy napig nem válaszol!

lehet a lányokkal shoppingol ilyenkor, meg új frizurát csináltat valami kötcsög fodrásszal. lehet még a pitcsájára is vág mikor kész az új frizu és a tükör előtt forgolódik. vásárlás és fodrász után egy kis hambi és puncsos habos süti de nem sok az alakja miatt. végül elbucsuzik a barátnöktöl puszival és szól anyukának vigye már haza mert olyan csúnya idő van és nem akar náthás lenni. anyuci rohan és viszi haza ahol egész éjjel buzerálja a telóját. ez a barátod! úgyhogy mond meg neki a haverjaira húzgálja a száját és sértődjön meg ne rád majd küld el a gecccibe

2019. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!