Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiak, ti hogyan bírjátok nő nélkül?

Figyelt kérdés
Nem akarok párkapcsolatban lenni, fontos, hogy nem szeretnék elköteleződni. Mêgis van bennem egy hatalmas vágy egy nő iránt, de ez inkább testi, mint lelki, mert nem szeretnék érzelmileg elköteleződni, akkor mit tudok csinálni? Ti hogyan dolgozzátok fel magatokban, hogy nincs nő az életetekben? Normális, hogy folyton a nőkön jár az eszem 27 évesen?

2019. máj. 18. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a szegénység jobban zavar, így az köti le minden figyelmem.
2019. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Titkon bízok abban, hogy egy csoda folytán meggazdagszok, aztán alig fogom tudni levakarni magamról a nőket.
2019. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem akarsz kapcsolatot, csak nőt dolog olyan, mint dugni, és szűznek maradni egyszerre.


Több út is áll előtted:

- prostizol

- felszedsz alkalmira csajokat, ehhez persze olyan pasinak kell lenni, akiért a csajok kapcsolat nélkül is bevállalják a szexet

- feladod a fene nagy függetlenséget, ami igazából úgyis csak abból áll, hogy egyedül vagy.



Másként ez nem nagyon fog menni

2019. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A belső célomra koncentrálok minden figyelmemmel. A külső világ mintha nem is létezne számomra. Csak akkor megyek emberek közé, ha nagyon muszáj.
2019. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szarul jó lenne már találni egy hölgyet
2019. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul, de ahhoz képest meg jól, legalábbis még nem lettem öngyilkos. Tegnap összefutottam egy régi osztálytársammal, amellett, hogy közülük (nem csak) neki összejött az élet és nekem nem, az volt a legrosszabb, hogy az új autójában (az enyém közel 20 éves) ott ült mellette egy bombázó. Mellettem meg leggyakrabban anyám ül, vagy egyedül megyek. Örültem, hogy vége lett a 8 évnek, nem voltam kiváncsi senkire, most már ezért sem akarok összefutni régi osztálytársakkal, velem egyszerűen a 15 év alatt nem történt semmi, nem jutottam előrébb, nemhogy barátnőm nem volt az évek során.

Más az amikor valaki nem akar, vagy pedig esetemben, nem tud ismerkedni. Kész katasztrófa vagyok az ismerkedésben.

2019. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maltodextrin válasza:

- napi 2-3 faszveréssel

- heti 1 lerészegedéssel

2019. máj. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!