Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb szex (? )

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve leszünk együtt, ő 23 éves, én 22 éves leszek.

Sajnos egyre kevesebb az ő "étvágya", szinte mindig én kezdeményezek, és akkor is maximum heti 2x szoktunk együtt lenni.

Mindketten egyetemisták vagyunk,most az utóbbi két hétben neki elég kemény hetei voltak suli miatt, így már 2 hete nem volt semmi.. Eddig sosem volt ennyi ideig szünet, direkt nem kezdeményeztem most, kipróbáltam magától "eszébe jut"-e , de sajnos nem.. Kezdem úgy érezni magam, mintha csak haverok lennénk.


Ez már elég régóta így megy, többször is beszéltünk róla, felvetettem neki, hogy esetleg rám unt-e, de azt mondja nem, csak nem annyira kanos már, mint régen vagy fáradt.. Amikor összejöttünk az első évben nem volt olyan nap, hogy ne akart volna, vagy esetleg naponta többször, most meg szinte semmi.


Ezzel eléggé lerombolja az önbizalmamat, magamban keresem a hibát, hogy csúnya vagyok-e vagy ilyesmi..Pedig nem tartom magam(és a környezetem sem) annak, nem vagyok egy bányarém, 10/8-9-nek mondanám magamat.

Gondoltam már arra is, hogy ő elég sok kilót felszedett, és emiatt feszengene előttem.. De nem olyannak ismerem, hogy ezt ne mondaná el, plusz több, mint 3 év után ezt nem tartom valószínűnek.

Nem egyszer veszekedtünk már ezen, igazából sosem jutunk semmire..

Egyre többször gondolok már arra, hogy ha így folytatódik, akkor szakítás lesz a vége, mert ez egy elég fontos része egy kapcsolatnak, de annyira szeretem, és minden másban tökéletesen összeillünk.



Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata, véleménye vagy tippje, hogy mi állhat a háttérben?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a tipikus jele h kezd ellaposodni irántad a lelkesülése. Sajnos kezd kihúnyni a tűz, ami egy természetes dolog,4ev hosszú idő. Pont így voltam az ex barátnőmmel, pedig ő is jól nézett ki. Próbáljátok feldobni a kapcsolatot, de nem lesz mindennapos szex, hiába fiatal.

Ja és ez nem azt jelenti, hogy rossz vagy neki, vagy nem szeret, mert azt máshogy is éreztetné, nem csak az ágyban. Ha sok a vita, vagy folyton köteledik, hibáztat, lekezelő stb az a jele,hogy nem akar, de írtad, hogy

"minden másban tökéletesen összeillünk."

Harmonikus kapcsolatban is ott van a tényező hogy a férfi kicsit ráun egy nőre, akkor is, ha semmi baj nincs vele.

2019. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Kb. 5-6 év után jött el az, hogy szex közben nem éreztem már azt, hogy igazán akarná. Szexeltünk, de mindig én kezdeményeztem és olyan kötelező lett a dolog. Közöltem vele, kb. még fél évig szenvedtünk, néha 1-2 napot próbálkozott, de ennyi. Szakítottam.
2019. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 évesen nem olyan kanos mint régen... Ugyan már! Te is érzed hogy itt gáz van. 23 évesen?! Ez nem is korfüggő meg úgy egyáltalán...

Itt tényleg gond van és szegény te találgathatsz de vagy nem akarja megmondani az igazat vagy nem ismeri önmagát eléggé ahhoz hogy tudja mi is a helyzet. Erről csak beszélgetni lehet de ha nem akar az is problémára utal... Így se úgy se jó ez a dolog.


28 éves lány vagyok, 3,5 éve együtt a 33 éves pasimmal és a szex ugyanolyan vagy talán jobb mint valaha. És nem is vagyok jócsaj... Te is tudod hogy a szex nem kinézetfüggő.

2019. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azért a heti 2 szex még nem annyira durván kevés, hogy szakítani kelljen.

Oké, most 2 hét kimaradt, ami után már én is a falat kaparnám, de lehet, hogy tényleg sok minden összejött neki és a vizsgaidőszak miatt is nagy a nyomás rajta. Várd meg, hogy vége legyen a vizsgáinak aztán mássz rá. Sőt, ha te szexelni akarsz, akkor mindig kezdeményezz, lehet hogy csak lusta és nem arról van szó, hogy nem kíván.

Együtt éltek egyébként? Vagy csak a nap végén találkoztok suli után?

2019. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!