Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud segíteni valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud segíteni valaki, hogy tudok a párommal együtt maradni, úgy hogy semmiben sem egyeznek nézeteink? Biztos elrontom! Nem tudom mit tegyek. Valaki olyan segítsen akinek valóban működő kapcsolata van.

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz mindenáron bennemaradni, ha nem illetek össze és nem működik?
2019. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy mas elmondja naluk milyen a mukodo kapcsolat nem biztos hogy nalatok is attol mukodne.a masik meg h mibol gondolod hogy te rontod el?lehet siman nem passzoltok :)
2019. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el párterápiára. Nekünk segített.
2019. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért akarom a kapcsolatot,mert őszintén most szeretek először.Sosem ragaszkodtam senkihez.Nem tudom mit tegyek,az igazság az úgy érzem már mindent megprobáltam.Viszont lehet rosszul gondolom,és mégsem.Már elvesztettem önmagam,és magányos lettem.
2019. máj. 19. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg en is igy vagyok hogy most szeretek eloszor es mar a 8. alkalommal bocsatok meg dolgokat es en is tudom hogy el kene hagynom de nem megy mert szeretem.ha te eleg eros vagy hozza hagyd el mindenkepp!adj eselyt magadnak a jora :)
2019. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon mondtál eddig semmit, így nehéz segíteni. És az eddigi válaszokra se reagáltál, csak nyafogsz.
2019. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet nyafogok már magam sem tudom.Én 38 éves,két gyerekes anyuka vagyok.A gyerekek már elég nagyok.Eddigi kapcsolataim viharosak voltak,mikor őt megismertem úgy döntöttem vele szeretnék élni.Nimfo vagyok,szeretek élni,bulizni,nem érdekeltek mások érzései és problémái a gyerekeimén kivül.Mikor megismertem rájöttem hogy változtatnom kell.Felköltöztem Pestre,ott hagytam a házamat.Csak vele foglalkozom,nem dohányzom de ők a lakásba dohányoznak az öccsével.Szereti a csöndet és pihenést,én a pörgést és beszélgetést.Próbálom hagyni,nem szólni hozzá sose telefonoztam még ennyit.Mindent akkor probálok csinálni mikor ő akarja.Nem azt mondom hogy ő hibás,csak nem tudom mit tegyek.Nem akarok az agyára menni,de magányt sem bírom.
2019. máj. 19. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ha ő is ennyire szeretne mint te őt akkor engednie kéne neki is nem csak neked. De a leírtak alapján csak te engedsz te próbálod megoldani a gondod ő meg tesz rá magasról. Ennek így mi értelme?
2019. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted önmagad már régen rossz. Igazából ez már egy nyomos ok hogy kilépj, mert hiába szereted ha nem azonosak a nézeteitek. Idővel pokollá vállhat mindkettőtök élete. Nyilván ha vele akarsz maradni akkor sokat fogsz nyelni másképp nem fog működni az lesz amit ő mond és ahhoz a nézethez fogsz alkalmazkodni amit ő diktál. Érdemes először is vele leülni részletesen átbeszélni a dolgokat. Ha enged mindkettőtök akkor nincs probléma ha mindenkinek a saját nézete a fontos akkor nincs miről beszélni ennek vége!
2019. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!