Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? 37/F

Figyelt kérdés

Pszichátriai rehabilitáción megismertem egy lányt,pénteken mondtam neki,hogy ennek a kapcsolatnak legyen vége!

Nem sokkal,miután összejöttünk,egy napon bejött a férje(mert még nem vált el tőle és van 4 gyereke is!)szexelt vele,amit később mondott csak el!A gyerekei a férjénél vannak és csak ritkán láthatja őket.Konkrétan nincs hol laknia!Mivel szerettem,még úgyis hogy én is beteg vagyok,segítettem neki minden tekintetben,hogy jobban legyen.Ma,vasárnap már be is jött az előttem lévő "barátja"és újra vele van mintha mi sem történt volna!Ez a pasi amúgy egy hajléktalan szállón lakik és onnan jár be hétvégente hozzá!

A lánynak depressziós,agyi problémai és személyiség zavara van.Többször lehúzott anyagilag is, jó szívű voltam vele.Péntekig azért voltam vele mert szerettem és nagyon sajnálom,hogy beteg!Régóta kéreget a betegtársaimtól mert neki nincs pénze.

Jól tettem,hogy elhagytam?Még mindketten itt vagyunk a rehabon de megpróbálok nem fogalalkozni vele!



2019. máj. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól bizony.
2019. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tetted
2019. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is szörnyű volt. 4 gyereke is van meg férje? Szent Isten! De jól tetted!


N

2019. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van,és remekül átlátjátok a helyzetet!

Az a gondom,hogy nagyon szerettem őt és rendkívül lelkis vagyok,féltem őt!

2019. máj. 20. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem próbálj magadra koncentrálni. Minél előbb kikerülhess a rehabról. Sajnálatból senkivel sem szabad együtt maradni. Pénzt meg aztán főleg nem szabad neki adni. Pláne egy ilyen személlyel nem aki nyíltan ezt csinálja. Én a helyedben csak magamra figyelnek es probalnek mindent megtenni hogy minél előbb talpra álljak. Nehez a feldolgozás ha valakit nagyon szeretünk de megéri túl tenni magad ezen a téren. Később sokkal jobb lesz majd meglátod.
2019. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!