Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, miért?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok kíváncsi akik sok nőt tartanak egyszerre,csalódtak esetleg,vagy egyszerűen nem elég számukra egy nő sem. Miért van így? Mit nem tudnak megadni ezek a nők?

Aki minden hétvégén más nőt visz haza,aztán nem keresi többé,miért nem akar többet? Nem megfelelőek a nők,vagy esetleg félnek? Mi az oka?



2019. máj. 19. 16:17
1 2
 1/13 Diavolino44 ***** válasza:
71%

Én valahol a kettő között vagyok.

Nekem párhuzamosan futnak 2-3 “kapcsolat” de, nyilván nem komolyak. Jól érezzük magunkat és ennyi. Szex, intimitás, kapcsolódás ezek miatt szeretem, viszont az unalom, dramazas a semmin, érzelmi játszmák miatt nem akarok tartósat. Több évig volt tartós kapcsolatom. Egyenlőre elég volt. Majd később.

2019. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem azért tanultam, majd kezdtem el dolgozni, hogy 1 nőre pazaroljam amit elértem.
2019. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan nő vagyok, de miután sokan átvertek és megaláztak utána egy ideig már képtelen voltam szeretni csak a szex érdekelt és semmi más, meg persze én is igy gondoltam, hogy a karrier fontosabb mint h valaki másra pazaroljam az időmet aki szintén átver. aztán sok év után jött egy fiú elég nehezen de barátságból hirtelen szerelem lett azóta is tart és el is jegyzett 5,5 éve együtt vagyunk. Mindenkinek vannak ilyen korszakai de ha megtalálja a normális embert akkor automatikusan megváltozik.
2019. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert megutáltam a nőket. Eleve nem voltam soha jó véleménnyel a női nemről, de szinte mindig meg tudtak lepni, negatív értelemben. És nem csak engem, de ahogy szétnézek az ismeretségi körömben, valójában senkinek nincs olyan párkapcsolata, amit én el tudnék fogadni. Többnyire hárpiákat látok, akik lelkileg zsarolják a férjüket, és ezek a kapcsolatok csak azért "működnek", mert ezeknek a férfiaknak semmi pszichológiai tudásuk nincs, amivel átlátnák, mi történik velük.

Egész egyszerűen túl sok a nyűg a mai nőkkel, túl nagy elköteleződéssel jár, és részükről szinte semmi jóra nem lehet számítani. Úgyhogy én kb. feladtam, reálisan nézve semmi esélyt nem látok rá, hogy megtaláljam azt, akivel leélnék egy életet. Igazából az utóbbi időben már a dugópartnereket is elkezdtem leépíteni, mert valójában az sem elégít ki, csak pótcselekvés.


30f

2019. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor főként a "drámázás,problémázások" miatt? :)
2019. máj. 19. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
megalázás, megcsalás, érzelmi zsarolás, hazugságok, embert kutyába nézése stb.
2019. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
És a 4-es választ adom nő léttemre
2019. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-os,értem,de ezek főleg saját,rossz tapasztalaton alapuló dolgok. Ezt meg lehet érteni. Valami más indok esetleg?
2019. máj. 19. 23:25
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ugyanezt irta a többi is
2019. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Èn csak magyarokkal nem akarok pàrkapcsolatot. Egyszerűen azèrt, mert ostobàk, tàjékozatlanok, primitìvek.

Ha kiköltöztem Ausztriàba, ott màr keresni fogok magam mellè pàrt, de magyar nekem nem kell.

2019. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!