Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne felülkerekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne felülkerekedni az állapotomon?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor egy boldog, magabiztos, laza, nyitott csaj voltam. Lett egy párom, és a történések során egy ideges, boldogtalan, féltékenykedő , befordult valaki lettem. Nem akarom ezt az állapotot, a kapcsolatomra is negatív hatása van, vissza akarom fordítani. Utálok mindent és mindenkit. Nem ilyen voltam, nem szeretek ilyen lenni. Hogy kezdjek neki?
2019. máj. 19. 18:44
1 2
 1/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Mégis mitől lettél ilyen?
2019. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2019. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A kapcsolatban történtek miatt. Talán nem tudom elengedni a sértődöttségem. Úgy érzem, hogy nem vagyok fontos. Pedig a páromnak fontos vagyok. Volt h féltékeny volt, azt belátta h felesleges, de amikre féltékeny volt, azt most meg ő csinálja, és nem értem ezt a változást. Ha megyek a barátaihoz, ahol ő is ott van, akkor hátrébb vagyok sorolva, nem érzem h vagyok ott valaki. Emiatt befordultam és őt csesztetem, ami valahol jogos is, amit belát. Egyre nehezebben tűrök olyan dolgokat, amik a kapcsolat elején is megvoltak, kicsi dolgok, de egyre nőnek a többi sértettségem miatt.

Szeretjük egymást, nagyon szerelmes vagyok, de kezdek meghülyülni és lassan elmarom magam mellől. Így érzem.

2019. máj. 19. 18:55
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Jól meg vagy te kukizva?
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Ad okot a féltékenységre? Változtál külsőre?


Úgy fogalmazol, mint aki sokkal jobbnak tartja a párját, büszke rá, de közben egy perc nyugalma nincs, mert attól tart, hogy egy pillanat alatt jobbat talál nála a másik.

2019. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Hasonlo helyzetben vagyok csak en a parom miatt lettem ilyen es nekem a pszichologus se segitett.

Szerintem legfokeppen az kene hogy barataiddal idot tolts,jarjatok el ide oda hogy ellazulj :)

2019. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy valaki mást akar, volt, hogy nyugtatott, hogy minden rendben, és hogy miért nem csak élvezem az életet, miért kell rosszat találni benne. Meglepődik, hogy nekem nem jó ez-az. Megbeszéltem vele, amiket nem találtam jónak és megértette, próbál kedvemre tenni. Miért nem elég ez nekem? Látom a törődést, de elhanyagoltnak is érzem magam.
2019. máj. 19. 19:00
 8/20 A kérdező kommentje:
Külsőm nem vátozozott, kis hájat magamra szedtem, de ez nem feltűnő. Ő jobban meghízott időközben. A szex az isteni mindig.
2019. máj. 19. 19:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy unatkozol mellette?
2019. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Unatkozni? Valamilyen szinten igen, szeretnék vele többet minőségi időt tölteni. Erre most van törekvés, de abban is találok kivetnivalót, miért nem fogja meg a kezem, miert akar a programra megérkezve rögtön enni es emiatt otthagy addig h foglaljam a helyet stb.
2019. máj. 19. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!