Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi férfiak ne vegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi férfiak ne vegyük komolyan amit menstruáció előtt/idején kimondtok?

Figyelt kérdés

vagy igazából olyankor törnek fel az igazi érzéseitek?


Ilyenkor havonta egyszer tényleg összevissza beszél, ha összeveszünk. Ez általában az őszinte érzések amiket nem tud kontrollálni és általában elnyomja mélyen magában, vagy csak provokál mert aggresszív?


(Nem kéne ennyire komolyan vennem amiket a párom bántásból mond mikor veszekszünk, vagy azok az igazi érzései?) Butának nem mondanám egyikünket sem, de sajnos én könnyen megsértődök, mindketten kissé makacsak vagyunk.



2019. máj. 19. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem az ember attól ember, hogy nem az ösztönei hajtják, hanem képes tudatosan kontrollálni a viselkedését. Én is nő vagyok, de utolsó hlye ptsának tartom azokat a nőtársaimat, akik 4 hetente kifordulnak magukból egy természetes folyamat miatt és ahelyett, hogy vállalnák a felelősséget azért, amit tesznek vagy mondanak csak odavetik, hogy bocs, épp mensikézek, ilyenkor mindig hisztis vagyok.
2019. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenki egyformán éli meg a menstruációját, első válaszoló. Attól még, hogy te jól tudod magad kontrollálni, nem jelenti azt, hogy mindenki jól tudja. Mint ahogy nem is ugyanolyan időközönként, nem ugyanaddig, nem ugyannyi szokott lenni mindenkinek, és görcsölni sem szokott minden nő, ebben sem vagyunk egyformák.

Te tudod megad kontorollálni, mások nem, ennyi. Én pl. kifejezetten hisztis és dühös nem szoktam lenni, de nagyon érzékeny és sértődékeny leszek, és nem, nem tudom magam visszafogni, mert nem tehetek az érzéseimről, de 1-2 napig tart ez az egész, ennyit ki lehet bírni. Saját magamon is rendesen meglepődök mindig, hogy milyen apróságokon tudok sírni/kiakadni ilyenkor.


Kérdező, nem, ez nem olyan, mint a részegség, hogy előjönnek a korábban visszafogott gondolatok, és őszintévé válunk. Szimplán csak bolondok leszünk kicsit.

2019. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1# Konfliktus közben nekem is ez fut át a fejemen, és várom, hogy miért nem tud felülkerekedni, de aztán lehiggadok és beismerem hogy férfi vagyok és férfiként nekem pl fogalmam sem lehet róla, hogy mit érez és min megy keresztül, ezért inkább nem ítélkezem. (=Egyik oka hogy kiírtam.)


2# Köszönöm, valami ilyesmi válaszban reménykedtem :)

Meggyőző volt és lényegében megnyugtató!

2019. máj. 19. 23:40
 4/15 A kérdező kommentje:

+ tartalmas és intelligens! ^^

(csak hogy tovább hálálkodjak, mert sokat segítettél, hogy rendezzem magamban az érzéseimet)

2019. máj. 19. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Én ritkán depressziós leszek arra a pár napra, jellemzően menstruáció előtt. Nem egy kellemes dolog, főleg, hogy tudod is az okát, és hogy semmi értelme nincs túlreagálni apró dolgokat, és sírni rajtuk, aztán meg magadba fordulni. Én ugyan nem hisztizek, csak ingerlékenyebb vagyok, és sok a negatív gondolatom, pedig egyáltalán nem vagyok pesszimista ember, kétségbe sem szoktam esni szar helyzetekben. Próbálom mindig az élet szép oldalát nézni, és sokat mosolyogni. De ilyenkor...pokol tud lenni, egy szardarabnak érzem magamat. Aztán meg, amint leketyegett fogom a fejem, és nem értem miért.

Elsőnek üzenem, hogy csak a saját nevedben mondj véleményt, és örülj, hogy neked kontrollálható. Relatív, hogy ki mint éli meg. Nyugodtan mondhatnánk, hogy a szülés utáni depresszió is "pcsáskodás".


Csak hallgasd meg a barátnődet kérdező, próbáld megérteni, vagy csak tegyél úgy, és hagyd rá a gondolatait. De emiatt nem kell hulye p.csáknak hinni minket, valakinek csak egy kis plusz törődésre van szüksége.

2019. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Nálam néhány éve iszonyatos hormonzivatarokban tör elő, nem tudok semmit tenni ellene, megkértem a környezetemet, hogy vegyék semmisnek ami történik a pár nap alatt.
2019. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy látod, két típus van.

Az egyik esetében észre se lehet venni, ha megvan, csak nincs szex, a másik esetében a külvilág is egyből kiszúrja, hogy éppen menstruál és azért elviselhetetlen.

Nekem ez nőként is fura. Lányok, nektek ezt munkahelyen is elnézik, hogy nem lehet hozzátok szólni? Vagy ott érdekes módon tudtok uralkodni ezen, csak pont azokon élitek ki a hisztirohamokat, akik közel állnak hozzátok?

2019. máj. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
#1 vagyok, szó nincs arról, hogy én ne lennék ingerlékenyebb vagy érzékenyebb menstruáció előtt/közben. Viszont annyit meg tudok tenni, hogy mielőtt ráförmednék valakire elszámolok magamban 10-ig, tudatosítom, hogy ez valójában nem is olyan nagy probléma és csak a menstruáció miatt élem meg annak. Ennyit mindenki meg tudna tenni, csak akarni kell, nem állatok vagyunk.
2019. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
3 őszinte ember van a gyerek a részeg és a dühös ember.
2019. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

#5 vagyok.

#1

Köszi, és bocsi, félreértettelek picit. Akkor te is kifordulsz magadból, csak ezt privátban tartod.

Félre ne értsetek, emberek között én is tartom magamat, csak ami belül zajlik az otthon kitör, mert valahol ki kell, és ennek a 4 fal között otthon szerintem szabad. Azzal meg nem ártok senkinek, hogy elsírom magamat, vagy nem szólok semmit (hozzám lehet). :D Aztán, ha valaki pont akkor van ott, és mond valami olyat, amihez nincs türelmem, akkor eldurranhat a lufi, vagy koliban tipikusan nem adom ki, csak aztán az én agyam bszodik fel. Pár nappal ezelőtt a szobatársam kiabálva beszélt a telefonba, míg én a hátánál zh-ra készültem, és csak valami hivatalos ügyet kellett megbeszélnie az anyjával,de akkor is...igyekeztem ignorálni.

2019. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!