Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi maszkulinitásának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi maszkulinitásának mennyire fontos, hogy ő teremtse meg a nőnek, amit az szeretne?

Figyelt kérdés
Gazdagabb családból származom, mint a barátom. A családom meglepett egy utazással egy nagyon szép országba. A barátom, ahelyett, hogy élvezné az ajándékot, el akar vinni egy hasonlóan híres és szép helyre és ez volt az első reakciója, amikor bejelentettem a hírt.
2019. máj. 20. 12:11
 1/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Van olyan férfi,aki megalázónak érzi ha a nőtől kell valamit elfogadjon anyagi szempontból.
2019. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább ücsörögne egy hostelban és enne konzervkaját, mint hogy elviselje, hogy én viszem el nyaralni? Ez nálam szakítás lenne...
2019. máj. 20. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Női részről ez egyáltalán nem fontos a legtöbb nőnek szerintem. Viszont sok férfi még mindig abban a hitben él, hogy ő attól lesz férfias, hogy mindent a nő alá rak sajnos. Tényleg sokan személyes sértésnek veszik, ha a párjuk magának teremt meg valamit vagy bizonyos anyagi dolgokat mástól kap meg.

Nekem egy férfi nem ettől férfias. Pénzt bárki tud szerezni. Attól, hogy valaki milliókat keres még lehet férfiatlan, éretlen kisfiú akire nem tudok férfiként tekinteni. Nálam semmi köze a kettőnek egymáshoz. A környezetemben minden nő így van vele. Én örülnék neki, ha a férfiak is megértenék végre azt, hogy nem ettől lesznek férfiasak, hanem a viselkedésüktől, értékeiktől, hozzáállásuktól.

2019. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És te miért jöttél össze ilyen agyilag éretlen kisfiúval? Sérti az egóját, szimplán csak erről van szó.
2019. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Amelyiknek fontos, azt nem kéne férfinak hívni, mert nincs azon az érettségi szinten.
2019. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden a fejben dől el...

Párodnak kisebbségi komplexusa van ettől, erről muszáj lesz beszélgetnetek mert egyrészt nem ezek a dolgok a fő értékek, és nem lenne jó ha mindig irigykedne (ami ehhez vezet).

2019. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!