Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire zavarna ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavarna ez egy 5eves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A mi családunkban gyakran van olyan h vmelyik szülő "csak ugy" az ő döntése alapján azt mondja most ide megyünk, vagy ezt még kell csinálnod. Nem kérdezik meg előtte h neked jó e vagy megcsinálod e. Ezt csinaljàk tesómmal is. Ilyenkor ha ellent mondasz teszik a megjegyzést és sértődöttek lesznek.


Ezért ritkán tudunk együtt lenni bnőmmel v elmenni vhova.

Azt mondta bnőm h érzi h csak a 2. nekem.


2019. máj. 20. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég zavaró, a szülőkkel kell beszélnetek erről, hogy ez így nem ok nektek.
2019. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez férfinak és nőnek is zavaró 18 éves kor felett. Szerintem nem zajlott le nálad a lázadás korszaka és még a szülők árnyékában élsz. Nőj fel.
2019. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolattól függetlenül 18 év felett zavarna, és nem is csicskulnék be. Sértődjenek meg, megvan a saját életed.
2019. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt embernél ne legyen ilyen. Aki így csicskázik a szüleinek az nem alkalmas párkapcsolatra.
2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék egy percig sem egy olyan állítólagos felnőttel, akit így hagyja magát ugráltatni a szülei által és aki gyáva kiállni magáért és vállalni a konfliktust.
2019. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Én már rég szakítottam volna veled emiatt.. A szüleid érzelmi zsarolását már olyan 16 éves korodra meg kellett volna tanulnod leszarni. Vagy addig a csicskájuk tervezel lenni, amíg meg nem halnak? Mégis mikor tervezed meghúzni a határaidat?
2019. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró.

Anyám is ilyen, de én le tudom állítani, vagyis legtöbbször inkább azt mondom majd megcsinálom... Mondjuk ő nem sértődékeny. Van egy egészséges szint, mikor még okés hogy segítesz a szüleidnek, meg kell is, de van mikor már valóban szinte semmi nem elég...

2019. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul zavarna, hogy nem lehet tervezni, mert a szülők bármikor stornózhatják. Mindenkinek tiszteletben kéne tartani a másik magánéletét és időbeosztását.

Szülőknek szépen mondd meg, hogy későn szóltak, programod van már. Máskor pár nappal előtte szóljanak.

2019. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 lilla64 ***** válasza:
100%

Nagyon zavaró.

Nehogy már felnőtt koromba ők döntsék el,hogy mit csináljak és mit ne.Lehet,ők úgy gondolják,hogy ezzel jót tesznek,de meg kell magyarázni nekik,hogy nem vagytok gyerekek már,és el tudjátok dönteni,hogy nektek mi a jó vagy rossz.

2019. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!