Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem folyton a barátnőm?

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze, és mindig van valami vita, konfliktus közöttünk, de piti dolgokon

Én aki mindent megtesz ha fáradt látom rajta hogy nyűgös megfőzök, kivasalok, felmosok.

A kedvére járok.

De ha valami kis dolgot nem úgy csinálok már én vagyok a szemét.

Pl ma mondtam neki én szabadnapos voltam ő dolgozott 15 órát, felhívtam hogy az elmegyek érte. Ne buszozzon haza

Éppen a kocsiba vagyok látom hogy Messengeren ír de nem néztem meg vezetés közben. Ír egy smst hogy nem a munkahelye előtt áll hanem lejebb, mert előbb végzett és lesétált az utca végére

Én hüle nem tudtam hogy hol felmentem a munkahelyére és még ő volt kiakadva hogy nem figyelek rá leírta nekem smsben hogy, hol vár...

Mondtam nekik vezetés közben nem olvasom hogy hol vagy. Miért nem hívsz fel kérdeztem tőle erre a válasza az volt sértődötten hogy én is feltudom hívni ha nem egyértelmű valami

Egyszerűen sírok itthon azóta nem beszél velem. De mindig ez van mindig ilyen piti dolgokon akad ki miért nem lehetett ezt poénnak venni hogy jaj szívem mondtam H lent várlak. De nem ...

Múltkor be hoztam az erkélyről a tiszta ruhákat mert esett az eső leraktam a szoba közepére mert épp még dobozokon esünk kelünk akkor is le hordott hogy arrébb tehetném...

Nem tudom mit csináljak? És még mondja is hogy, jó lenne ha bocsánatot kérnék tőle. De a semmiért??? Nem csináltam semmit :(



2019. máj. 20. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el de gyorsan
2019. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog megváltozni, hidd el nekem. Jobb, ha véget vetsz ennek.
2019. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha te saját magad nem tiszteled, hogy tisztelhetne más? Miért tisztelne egy olyan alak, aki lábtörlőként bánik veled, te pedig ahelyett, hogy otthagynád még bocsánatot kérsz és pitizel neki?

Kapj az eszedhez és baromi gyorsan hagyd ott, utána pedig kezdj el dolgozni az önbecsüléseden, mielőtt megint így jársz..

2019. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek (is és Neked is nemkülönben) van egy pszichés gondja. Amíg ő ezt meg nem oldja, addig csak baja lesz veled, mindenért hibás leszel, semmi sem lesz neki jó, nem tudsz annyit adni, hogy elég legyen. Ezt Te nem tudod megoldani azzal, hogy igyekszel "jó" lenni, a kedvére tenni satöbbi.

Esetleg érdemes lenne azt megvizsgálni, hogy mi a csaj szeretetnyelve, mert ha továbbra is csak adni akarsz neki, akkor azon a "nyelven" kellene megpróbálnod és akkor lehet, hogy "megérti". Pl. ha valakinek a szóbeli elismerés a szeretetnyelve, a párjának meg az érintés, akkor hiába fogja agyonsimizni és ölelgetni a párja a saját szeretetnyelve szerint, a másik süket lesz rá, és úgy fogja érezni, hogy a pár egyáltalán nem értékeli őt.

De visszatérve a fő problémára, a barátnődön az segítene, ha keresne egy pszichoterapeutát azzal, hogy ugyan miért zavar engem folyton minden, miért viselkedek ilyen kiálhatatlanul.

Rajtad meg az segítene, ha keresnél egy pszichoterapeutát azzal, hogy miért akarok folyton megfelelni, miért van a béka ... alatt az önbecsülésem. Ugyanis ha jobban otthon lennél önismeretben, akkor bölcsebben választanál párt, vagy legalább jobban kezelnéd ezt a hiéna szituációt.

2019. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mit csinálj? A következő ilyen cirkusznál szépen összepakolsz és csá. Mindenkinek lehetnek rossz napjai, amikor fáradt, nyűgös, megjött neki stb. De ez csak egyszeri alkalom. Ha valaki módszeresen cseszegeti a partnerét, az más. Senkinek nincs joga így viselkedni a párjával.
2019. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen not hagyd el, sose fog tisztelni, csak papucsnak tart es masoknak is ezt mondja rolad. mindenben a rosszat fogja keresni es vegig provokalni fog. Ez nem parkapcsoaltra valo no
2019. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha vannak még dobozok. Ki se pakolj!
2019. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
kevés vagy ehhez a nőhöz
2019. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki nem kevés, az dobja minél előbb és nem is vacillál
2019. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez a nő nem szeret téged, csak azért van veled mert nem talál jobbat.
2019. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!