Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, veletek volt mar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, veletek volt mar olyan hogy a parotok akaratotok ellenere szexelt veletek?

Figyelt kérdés

Eloszor enis akartam, de osszevesztunk szex elott, a vita fokozodott utana ugy tette be a.... Hogy en elleneztem. De hat erosebb nalam. Sose csinalt ilyet, fel eve vagyunk egyutt.

20/N, 32/F



2019. máj. 20. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez így ebben a formában nemi erőszak. Igen, kapcsolaton belül is létezik.
2019. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Ezt úgy hívják, nemi erőszak.
2019. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez eros kifejezes. Bantodasom nem esett, csak nem akartam a vita miatt a szexet.
2019. máj. 20. 22:25
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem, engem nem erőszakolt meg sosem férfi.

Nem tudnék egy olyan durva embert a szerelmemnek tekinteni, aki nem veszi figyelembe az akaratomat.

2019. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Mit véded a gyökeret? Akartad a szexet? NEM. Ennek ellenére berakta? IGEN. Akkor ez nemi erőszak.
2019. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem erős a kifejezés. Nem egyezel bele az aktusba= erőszak.

Más kérdés, hogy a kapcsolatok szinte 100%-ában előfordul, ki-ki vérmérséklete szerint reagálja le.

2019. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ez szakító ok lenne. Ha te vele maradsz, akkor készülj a következőre, és várd ki nyugodtan, amíg bajod is esik.
2019. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Mentegeted őt. Aztán néhány hasonló alkalom után (mely egyre megalázóbb és fájdalmasabb) már rendszer lesz.

Sajog az altested egész nap az előző esti "egyuttlettol", de ő aznap is megteszi, pedig te már nem is kívánod, félsz, és tudod megint nagyon fog fájni. És ez így megy utána minden alkalommal. Egy idő után már nem mented fel őt, gyűlölöd és rettegsz, de elhagyni nem mered. Aztán a kórházban eszmelsz rá, hogy nyomorultul, kiszolgaltatottan élsz, és többé már gyermeked sem lehet.

2019. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

"csak nem akartam a vita miatt a szexet."


Ez a nemi erőszak lényege, hogy akaratod nélkül szexelsz, mert a másik erősebb.

2019. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Az exférjem 110 kg volt, de ha ilyet mert volna tenni úgy neki megyek, h azt megemlegeti! Nem indok, h de hát erősebb volt... Dehát akkor megerőszakolt, hiába ellenkeztél minden erőddel? Vagy csak kicsit ellenkeztél? Akkor meg miből tanuljon?! Úgy lerúgtam volna magamról, h a saját édesanyja sem szedte volna össze, ha én nem akarom. Ha meg mégis megteszi, akkor meg mehet vissza a mutterhoz.

Egy nő, ha nem tud határokat húzni, akkor igya csak szépen a levét. Hagytad mégis? akkor ne rinyálj! Megteszi megint, az tuti.

Állj a sarkadra, az nem érv, h gyengébb vagy.

2019. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!