Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hinni a női megérzésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a női megérzésnek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egy ideje hogy megcsal párom.. nagyon erős megérzésem van de sajnos nincs bizonyítékom. Annyira érzem hogy nem stimmel valami.. rànézek páromra és görcsbe rándul a gyomrom.. feltűnően kedves lett amióta érzem hogy megcsal.. és tudom ha egy férfinak vaj van a füle mögött akkor lesz kedves..

2019. máj. 21. 08:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az lemaradt én 25 N ő 26 F és már 7 éve vagyunk együtt :(
2019. máj. 21. 08:27
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha eddig voltak már bevált női megérzéseid, akkor lehet hinni nekik, ha eddig nem, akkor nem.


Egyébként pedig lehet, hogy "csak" eljegyzésre készül 7 év után.


A legfőbb gond az, hogy valamiért megrendült benne a bizalmad, pedig nem is adott okot rá. Lehet, hogy így fogod elijeszteni. Bízz benne vagy beszélj vele erről.

2019. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annak a görcsnek semmi köze az intuitív megérzéshez. Az érzelmi fájdalomhoz van köze, amit önkéntelen gondolkodás útján teremtettél.
2019. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek általában ilyesmibe elég jó a megérzésük, no meg a feltűnő kedvesség is gyanús lehet. Ugyanakkor a nők sem tévedhetetlenek ilyen téren. Volt egy csajom, aki állította, erős megérzése van, hogy én megcsalom. Sosem csaltam meg! Az is igaz, hogy nem voltam vele feltűnően kedves sem...
2019. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

volt már rá példa hogy gyanakodni kezdtem 2 éve hogy megcsalt..sosem néztem bele a facebookjába ezelőtt és most sem. egyik éjjel kimentem pisilni és rezgett a telefonja. mondom megnézem mennyi az idő. és láttam hogy egy ő stílusának megfelelő lány írta neki hogy jó volt veled és köszönöm a bacardit.. másnap kimagyarázta ezt amikor rákérdeztem hogy nem dolgozni voltál? mert tudom hogy bacardiztál egy csajjal.. és azt mondta mint barátok megittak egy bacardit munka után.. beszéltem a csajjal is ő is ezt mondta.. a csajnak volt pasija amikor ez történt. gondolom ha történt volna valami se árulta volna el a csaj , mivel a pasija külföldön dolgozik és küldi neki haza a pénzt.. és amikor ez történt akkor is egy fura megérzésem volt :/ mint most..

2019. máj. 21. 08:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy ez nemigazán volt jellemző rá, most meg tényleg feltűnően kedves, akkor ott LEHET valami. Ha van valakije előbb utóbb jön a második fázis, mikor elkezd piszkálni, hogy ez se jó az se jó, mindenbe beleköt. Ha ez nem lesz,nem csal meg, csak mondjuk rájött megérdemled a kedvességet.
2019. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hidd el ha már ilyen megérzés kerített hatalmába,az nem véletlen.Nekem már a bacardis dolog is szúrja a szememet,olyan bizalmasan írt a lány a párodnak.Én 14 éve vagyok a párommal egyszer szakítottam vele,talád ki miért?Mert ő is csak barátkozott egy lánnyal míg le nem bukott,úgyhogy hidd el fiatalok vagytok pont emiatt,valamelyik félben mindig előjön hogy másra is kíváncsi míg a 20as éveiben jár.Lehet nincs igazam de járj nyitott szemmel.
2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most megpróbáltam belenézni a telójába, csak hirtelen megváltozott a kódja..
2019. máj. 21. 09:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah mint barátok ittak mi? Aki nem érdekel csak baráti szinten annak sosem mondom azt hogy jó volt veled. Nekem az ilyen megérzésem már bejött tehát valóban megcsalt.
2019. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:
100%

A megerzes az a tudatalatti mukodesenek az eredmenye. Nem csak a kedvessege valtozott meg, vannak mas jelek is, amiket tudatositani nem sikerult, de mar eszrevetted. Akkor egy masik noi parfum stb.


Nalam mar az elso eset is kivagta volna a biztositekot. Jo esellyel mar akkor is volt valami, es megint van valami. Akivel mar ilyen viszonyban van, ott mar nem az a kerdes, hogy lefekudne-e vele, hanem az, hogy a masik benne van-e a buliban. Ha igen, akkor meg is teszi. Sajnalom.


43F

2019. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!