Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50-es nő vagyok, hasonló korú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es nő vagyok, hasonló korú párral. Mindketten 40 évesn keztünk együtt új életet együtt. Az utóbbi másfél évben úgy érzem kezd elhanyagolni engem. Szerintetek igaza van? Folytatom lejjebb.

Figyelt kérdés
Fokozatosan épülnek le azok a kis meghitt szertartások, apró szokások, amík olyan sok örömet okoznak. Én ragaszkodnék hozzájuk, ő azt mondja rátelepedtem. Nagyon el vagyok keseredve. Nem érzem azt hogy rátelepedtem volna. Most hétvégén is a barátaival elment a hobbiját üzni,én nem bánom. Támogatom. Alig töltünk együtt időt, csak este. Akkor leginkább tévézik. Nem értem, mi az hogy rátelepek?
2019. máj. 21. 11:55
1 2 3
 1/25 lilla64 ***** válasza:
72%
Ez álltalában igy van,nem vagy egyedül ezzel a problémával.Ahogy múlnak az évek ellaposodnak az ilyen dolgok mint a meghitt apró szokások.
2019. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ellustult. Életben tartani a dolgokat úgy kell, ahogy eddig tettétek. Nagyon tetszik, ahogy mondtad, hogy szertartások. Ezek az apró örömök, ahogy leépülnek, úgy megy tönkre egy kapcsolat.

Szerintem nyugodtan vázold fel neki, hogy amit most csinál, az hová vezet és mik lesznek a következményei. Ha fontos a kapcsolatotok, odafigyel majd. Most valószínűleg azt hiszi, már megszoktátok egymást és te már örökké vele maradsz. Mondd meg neki, hogy neked szükséged van arra, hogy ne kényelmesedjetek bele a kapcsolatba. Nem igaz, hogy rátelepszel. Szeretetet, szerelmet, bármely emberi kapcsolatot kölcsönös törődéssel lehet életben tartani. Ha neki ez fáradtság, kérlek, hát menjen a haverjaihoz.

2019. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az is baj, hogy ha szépen felhozom neki, hogy olyan jó lenne, ha megőriznink azt, ami jól működik, ami érzelmileg összeköt, akkor ennyi a válasza: neked semmi nem elég. Erre én azt szoktam mondani, hogy nekem csak arra van szükségem ami eddig volt. Persze megharagszik rám, és azt mondja mindig, akkor menj vissza a volt férjedhez. Ezt minden alkalommal megkapom.
2019. máj. 21. 12:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én látatlanban azt mondom, te egy nagyon kedves nő vagy. Biztos vagyok benne, hogy valahol van olyan férfi, akinek fontos leszel te és kettőtök harmonikus kapcsolata.

Ideje elbúcsúzni ettől.

2019. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jól esett😀

Annyit agyalok, mit tehetnék, hogy jobb legyen, de egyre inkább úgy érzem, hiába való küzdelem. Tanultam az előző házasságom hibáiból, szeretném elkerülni az elhidegülést.

A párom is 20 éves házasság után vált el- nem miattam. Most lassan oda tartunk, ahol az előző kapcsolatunkban bevégeztük.

2019. máj. 21. 12:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én a családomban látom, ha az egyiknek nincs rá igénye, a másik hiába tesz akármit. Az anyukám a párjával hasonlóan van. Se ölelés, se puszi, se mosoly, se beszélgetés, se semmi. Lassan kezd ő is rájönni, hogy meg fog keseredni, ha nem kap viszonzást és már fontolgatja a különköltözést.
2019. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én tudom, látom magam körül, mennyi a kiüresedett, szép szerelemnek induló kapcsolat. Én már másodjára csinálom ezt végig, első alkalommal nem láttam, hova vezet. Most viszont igen. És azt is látom, hogy szélmalomharc. Nem akartam feladni, de amikor azt látom, hogy más milyen figyelmes a feleségével, férjével
2019. máj. 21. 15:02
 8/25 A kérdező kommentje:

A figyelem a szeretet.

Én messze nem vagyok egy tökéletes nő. Vannak hibáim rendesen. Időnként biztos nem is könnyű engem elviselni. De nagyon tudok szeretni. És tudatosan nagyon odafigyelek a páromra, szabadságot hagyva neki.

Ezért esett végtelenül rosszul, hogy azt mondta, rátelepedtem.

2019. máj. 21. 15:16
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
Mit gondolsz más majd évtizedekig fog ragyogó szemekkel szerelmesnek lenni beléd? Otthagytad a férjedet egy másik férfiért. Majd ezt is otthagyod egy hatvanas Rómeóért. Őt pedig egy hetvenes Casanováért. Nincs semmi dolgod? Nem tudod elfoglalni magad, munkával, zenével, kirándulással, tanulással? Azt várod a párod szórakoztasson? Ha vannak gyerekeid, otthagytad az apjukat egy kis kurficért. Mire számítottál?
2019. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy én otthagytam a férjemet? Írtam én ilyet? Csak egy másik férfiért mehet el az ember?

Nincs más dolgom? Furcsa ember lehetsz te...

Feltételezésekből felépítettél egy történetet, aminek semmi köze a valósághoz.

Gyerekeim? Nem olvastad el a koromat

2019. máj. 21. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!