Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem még mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem még mindig azt a lányt akivel hónapokig együtt voltam, de szakításunk után egyből a volt barátjával van?

Figyelt kérdés

Sajnos mentálisan beteg a lány,meg is csalt már,miután szakítottam vele pedig egyből felhívta a volt barátját és újra vele van együtt és még azt is elmondta,hogy újra szexeltek.Nem tudok rá haragudni,mert szervileg agyi elváltozásai vannak és úgy látom nincsen felelősség tudata,támogattam őt lelkileg is,sokat beszélgettem vele,akartam,hogy jobban legyen!Mindenen mosolyog stb.

A betegségének tudom be,amiket csinált és csinál!

Azt szeretném,hogy meggyógyuljon de tudom,hogy erre nincs hatásom!

Még mindig szeretem,nem tudok rá haragudni!

Mindketten kórházban vagyunk!



2019. máj. 21. 12:04
 1/5 lilla64 ***** válasza:
70%
Szerintem felejtsd el.Megértem,hogy szereted és segiteni akarsz de a végén rá fog menni a te egészséged is.A kezelését szakemberre kell bizni.
2019. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emlékét is hintsd be sóval.


Ugyan így jártam. Először velem csalta meg a barátját. Aztán én következtem. Pszichopata volt a lány. Manipulatív, nulla felelősségérzet, maximális önzés.


Menekülj amilyem messzire csak tudsz!

2019. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most már így 37 évesen a párkapcsolatot kitörlöm magamból!

Felháborító,hogy ilyen sz.r világot élünk ahol a jó természetem és figyelmességem sz.rt sem ér!

2019. máj. 21. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, a jó természeted és figyelmességed szart sem ér, ha nem tudod eladni magad. A város másik végén lakó csaj honnan a bánatból tudná, milyen a természeted, ah nem ismer?
2019. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegségetek van?
2019. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!