Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondoltam túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondoltam túl, vagy ez tényleg egy kicsit túlzás?

Figyelt kérdés

2 hetente olyan 2 napot vagyok a barátomnál, és az utóbbi időkben amúgy is keveset tudunk csak találkozni. Néha tényleg csak egy gyors ölelés-csók fér bele, hétköznap 1-2 alkalommal.


Ergo egyelőre nagyon ritkán, de lesznek majd szebb idők :)


Annyi csak a gond, hogy időnként amikor ott vagyok, nekiáll játszani valamit a gépén.


Ez így oké, de eleve nagyon kevés időt töltünk együtt, én úgy gondolom hogy akkor már inkább törődjünk egymással, ne a gépet tolja.


(felvetődött hogy játsszunk együtt, de - hála az exem folyamatos piszkálásának - nem szeretek mással játszani)


Néha viszek könyvet vagy kézi konzolt magammal, de igazából szétunom magam velük. Egyszer annyira "kiborultam" hogy leültem az ajtaja elé, kívülre, mert "unatkozni akár otthon is tudnék, akkor minek jöttem ennyit idáig"


Amikor felhoztam neki ezt, annyi volt a válasz hogy "ha majd együtt élünk, akkor is tudnunk kell együtt ellenni a saját dolgainkkal"


Mármint, oké. Nem kell minden percben egymás nyakán ülni, de könyörgöm, havonta kétszer vagyok ott.


Nagyon konfliktuskerülő vagyok, szóval sosem borultam ki emiatt vagy adtam nagyon hangot ennek, de egy picit zavar.


Nem is tudom, hogy ezt minek csinálja - egyértelmű, hogy nagyon fontos vagyok számára, konkrétan én rángattam ki egy nagyon rossz és sötét korszakából (nem én személyesen, hanem ő tette meg értem)


Szeretnék kérni szubjektív véleményt, hogy ez tényleg ennyire zavaró dolog, vagy csak én fújom fel?


20 év körül vagyunk, én dolgozom ő pedig ezerrel készül a vizsgákra


2019. máj. 21. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Agyilag egy 12 éves szintjén állsz. Alig taliztok, erre amikor lenne is valami , ő szinte mindig játszik. Ennek ellenére Te mégy, ésduzzogva de ott üldögélsz. Hát a kisf#szomat. Úgy dobnám mint macskát sz@rni.
2019. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
( ezekből szokott olyan együttélés majd “ boldog “ házasság lenni, hogy 2 gyerek után kapkodod a fejed, hogy minden vagy : anya, szakácsnő, pótanya, viddelhozdelcsináldmeg, Józsi meg ül a tv előtt vagy játszik.....)
2019. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon vázlatosan írtam le, nem ennyire fekete-fehér a dolog.
2019. máj. 21. 13:26
 4/17 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem gondolod túl.Ha ilyen ritkán találkoztok,akkor egymással kellene foglalkozzatok,nem hogy az egyik játszik,a másik meg olvas vagy unatkozik.
2019. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
jajaja, persze, mentegesd .
2019. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
"Ergo egyelőre nagyon ritkán, de lesznek majd szebb idők :)" - ezt nem tudom, mibol gondolod. Par napot lat egesz honapban, es akkor is jatszik. Ha együttelnetek max az lesz majd a szebb idoszak, amikor kozelrol nezheted a hatat jatek kozben.
2019. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A #2-esnek nagyon igaza van! Tudok konkrét példát mondani ha érdekel írj.

N

2019. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

"de lesznek majd szebb idők :)"


Szerintem is lesznek és akkor már nem az ajtó elé ülsz ki, hanem már a ház elé.

Szép jövőtök lesz együtt. Eltűnsz 1-2 napra, észre sem veszi.

2019. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebből szebb idők nem lesznek. Ha a két napon nem azon van, hogy jajj csináljunk minden jót, meg mihnél többet, meg jajj de kár, hogy elrepült a két nap ilyen gyorsan, hanem akkor is inkább külön dolgot csináltok, akkor ez csak rosszabb lesz, ha együtt laktok, akkor még orditóbb lesz a probléma.


30n

2019. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran lennétek együtt, akkor normális lenne, így viszont nem az. Havi két alkalom nagyon kevés. Ha ilyenkor sem veled foglalkozik, az nem jó jel. Ha ennyire kevés időt tudnék a párommal tölteni, tuti egymásra lennénk tapadva arra a pár órára, míg együtt vagyunk.
2019. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!