Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy éreznétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy éreznétek, hogy fontosabb?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Az utóbbi idő elég hullámvölgy volt, de megbeszéltük hogy együtt teszünk kettőnkért. Egész héten együtt aludhatnánk, de nem alszik itt,csak pénteken meg szombaton, inkább este 10-11 ig nyomja a telefont.

Diétázik, tehát mostmár az sincs, hogy találkozzunk délután és menjünk el valahova mondjuk kajálni, addig is együtt vagyunk.


Ugy érzem ahelyett hogy közelebb kerülnénk egymáshoz, inkább távolodok.


Jogosan érzem ezt? Leültünk felnőtt emberek módjára átbeszélni a dolgainkat, én most mégis azt érzem, hogy jobb szeret egyedül lenni.


Beszéltük az összeköltözést, vagyis ő hozza fel nagyon gyakran, de akkor mégis hogy oldja majd meg 7 napból 5öt hogy este az ágyban a facebook megy?


Totál tanácstalan vagyok.


2019. máj. 21. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy a FBot nyomkodja esténként és nem mást?
2019. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már vártam egy ilyen kommentet.
2019. máj. 21. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fuu semmikepp ne koltozz vele meg ossze..en ezzel rontottam el az eletem csak nekem meg sulyosabb dolgokat is tett.

De ugyanugy nem torodott velem,inkabb a telojat nyomta..

Mi elmentunk pszichologushoz is..esetleg egy probat megerne nalatok is vagy egy partanacsadas..

De egyelore ossze ne koltozz vele!csak ha megvaltozik

2019. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem bánom ha telefonozik, en is sűrűn nyomkodom, nem ezzel van a baj. De az utóbbi időben nem sűrűn láttuk egymást, így én minden alkalmat megragadnék, hogy együtt legyünk és megint összerázódjunk..
2019. máj. 21. 18:29
 5/10 lilla64 ***** válasza:
Ha igy van,akkor még várjatok az összeköltözéssel.
2019. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem se a telefonnal volt a baj hanem azzal amot azon csinalt...

Mert enis telefonozok csak nem arra hasznalom amire o hasznalta.

De egy szonak is 100 a vege ha szeretne veled akarna lenni

2019. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. 😟
2019. máj. 21. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom..tudom faj az igazsag nekem is fajt de nem.lehet allandoan csak turni mert te serulsz csak
2019. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, mit csinált a telefonon?


Sajnálom, teljesen komolyan gondoltam az első kommentemet. Amikor az exem feltűnően sokat gépezett, meg miután én elaludtam, még utána is buherálta, akkor kiderült a végén, hogy "csak akkor hagytam beszélgetni" a kis szeretőjével.

2019. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 tarskereson irogatott k..kkal..szo szerint azokkal...

Meg jatszott de penzert amibol adossag is lett...

Es a tobbi es a tobbi..:)

2019. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!