Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírjak a lanyra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a lanyra, akivel szerintem megcsal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátom 4 tv után megcsal. 2 éve jelentek meg furcsa jelek. Nem tehettem ki a közösségi oldalra semmit, nem készülhetett rólunk közös fotó. Utana találtam idegen női hajgumit meg ruhaneműt nála, ami elmeletileg az unokatestvérének volt a holmija. Aztan talaltam nála idegen ajándéktárgyakat de mindet kimagyarazta. Majd megjelent egy kép róla egy masik lánnyal a Facebookon. Mikor rákérdeztem kiakadt hogy az nem is ő(nincs megjelölve), és szakított velem. Majd utana pitizett, hogy imadom engem és ne gyanusítsam. Aztán a csaj, akire gyanakodtam letörölt engem mindenhonnan. A pasim meg eltűnt éjszakákra. Aztan egy 2 hete most a pasim teljesen megváltozott, rosszkedvű, a csaj feloldott engem, és mar nem maradozik ki estenkent. Szerintem véget ért a románcuk. Törölték egymast a netről. Viszont engem nem hagy ez az egész. Muszaj tudnom az igazat. A pasim szerint én beszelek be butasagokat és minden veletlen egybeesés. Szerintetek ha ráírok a lanyra mi történhet? Ha tényleg nem csal meg a pasim és szól neki a lany magamat alàzom meg.
2019. máj. 21. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennel a langyos szarban ulesnel jobban mar ugyse tudnad megalaz(tat)ni magadat.
2019. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 évig hagytad, hogy folyamatosan megcsaljon, akkor most mi a frászt akarsz tudni még?
2019. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyanús, hogy 2 évig hülyének lettél nézve. Kérdés: mi történik, ha megtudod, hogy igen, megcsalt? Kirakod a pasid és végre élsz egy olyan életet, ahol nem vagy megalázva? Mert ha igen, akkor hajrá, kérdezd meg.

Ha viszont lenyeled ezt a sérelmet és félelemből mellette maradsz, akkor hagyd a fenébe az egészet és dugd a fejed a homokba.

2019. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek ha ráírok a lanyra mi történhet?" Miért kellene ráirnod a lányra? Mi közöd van ahhoz amit ö csinál (vagy nem)? Mindenképpen magadat alázod meg. Neked a pasidhoz van közöd, vele kell megértetned magad!
2019. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Két éve tudod, hogy megcsal, és pont akkor kell a bizonyosság, amikor vége?
2019. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem teljesen mindegy?
2019. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Nem értem pontosan a kérdésed. Mit szerinted megcsalt? Mi nem egyértelmű neked a jelekből? Ugye nem az eszed miatt van veled, mi?

2019. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet a csaj sem tudott rólad, és még a végén jó barátnők lehettek és átsegítitek egymást a szakításon, a kretént meg együtt elkülditek a pibe :)
2019. máj. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi közöd van a lányhoz, miért írnál rá?

A barátod tartozik elszàmolàssal, vele beszéld meg. Bár nem tudom mit kéne még beszélni, jó nagy hülye vagy, hogy ezt eltűröd évekig, ahelyett, hogy mást kerestél volna. Sok pasi van, aki megbecsül és egyetlen nő van számára. De te igazából magad sem becsülöd, így nehéz

2019. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megcsalt..A lannyal tervezett mindent, de nem ugy alakultak a dolgok, igy maradtal te. Vannak akik nem birjak a maganyt..En mar a noi ruhanemunel kiadtam volna az utjat! Mellesleg exem ugyanezt csinalta. Nem engedte, hogy barmi velunk kapcsolatosat kitegyek a kozossegi oldalra, akkor mar kezdtem gyanakodni. Eszrevettem, hogy valakivel folyton beszelget (dugdosta a telojat). Na aztan kicsit jobban rastartoltam a dologra, es felhivtam a csajt. Kiderult, hogy evek ota egyutt vannak. Szerencsere rovid kapcsolat volt, bar nem neveznem annak. Lenyeg, hogy kikeveredtem belole es orulok, hogy nem engedtem magam tovabb manipulalni. Elso ket hetben nagyon jol ment neki sajnos. Legyen benned annyi onbecsules, hogy vegleg kipaterolod ezt az undorito ferget az eletedbol. Ellenben ha szereted a megalaztatast es, hogy egy rongykent kezeljenek, akkor folytasd..
2019. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!