Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen pasival csinálni?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, volt egy rosszabb időszakunk, de túl vagyunk rajta, azóta úgy érzem minden jó. Viszont kibeszél a haverjának. Hiába változom, teszek meg mindent, nagyon rossz embernek állít be, szinte egy jó szava sincs rám.

Mennyire elnyomó vagyok a haverja szerint, párom igazat ad neki, de állítása szerint már nem hagyja magát..és ez nekem nem tetszik. (sosem voltam az, azt csinált mindig is amit akart,ha haverozni akart,azért se szóltam, sőt semmiért)


A haverja szerint párom rengeteget áldozatot hoz, párom szerint én azt hiszem én hozok rengeteteg, pedig ez fszság.. (nekem mindig hangoztatja hogy látja rajtam a dolgokat és örül neki, hogy miatta változom).


Szerinte kb élettelen vagyok, nem ezzel a szavakkal, de ez a lényeg. Meg hogy ő nem tud engem ráébreszteni semmire és van egy stílusom.


Erre a haverjára mindig azt mondja hazug, a mondandója 80%a kamu és világ életében ilyen volt. Mégis én vagyok a rossz. Annak ellenére hogy tényleg nincs semmi probléma.


Így, hogy nincs vita, minden oké, így mond rólam ilyeneket, kérdem én, hogy ha összeveszünk valamin miket engedhet meg magának a kedves párom?


Kb a s.ggét kinyalom, minden szavát nézem. Minden vágya hogy összeköltözzünk, velem akar élni, családot akar.

Amikor velem van jelét nem adja ezeknek a rossz dolgoknak, nem változott a viselkedése sem rossz irányba mikor velem van. Sőt még ő kért bocsánatot hogy mostanába nem úgy állt hozzám és hozzuk rendbe, kerüljünk megint közel, nem akar elveszíteni, mindennél jobban szeret.


Én 26N ő 29F


2019. máj. 22. 04:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, volt jópár kapcsolatom, ahol mindent megbeszéltünk, kibeszéltünk, de lövésem nem volt, az ismerőseivel miket, hogyan beszélt meg, pláne rólam.

Szóval kicsit sántítanak az ilyen történetek itt...

2019. máj. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
100%os az információm. :)
2019. máj. 22. 05:52
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha:

-kideríted,hogy a "haver" tényleg igazat mond,akkor dobd a baratod

-kiderül,hogy a "haver" hazudik,akkor tőle távolodjatok el

2019. máj. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A két szemememel láttam a beszélgetést, szóval kideríteni nem kell semmit.
2019. máj. 22. 06:03
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Te csak arra kellesz neki, hogy tudjon kiről panaszkodni a haveroknak. Ez a negatív viselkedés a kapcsolatot is rombolja, mert szinte saját magát győzi meg ezeknek az ismételgetésével, hogy te vagy a rossz.

Aki őszintén szeret, az nem aláz egyvégtében másoknak.

2019. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem szép, amit a pasid csinál, és szerintem semmi nincs rendben köztetek, csak nem beszéltek már a problémákról.


De annál undorítóbb féregség a világon nincs, mint hogy elolvasod a párod chatbeszélgetését.

2019. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen igen, gondolom te is úgy élsz, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj. :)

Én sajnos megéreztem a dolgot. Ennyi. Vállalom.

2019. máj. 22. 08:05
 8/26 anonim ***** válasza:
9%

De most miért itt a gyiken puffogsz a barátodról?

Hiába adod itt elő, hogy te ilyen jó vagy olyan jó vagy, és talán tényleg a barátod kétszínű.


ÉS akkor most mit lépsz? Kiírod a netre?

Nyilván vele kellene megbeszélned, mégis mit csinálnál vele? Varázsold át, hogy más legyen bűbájjal, komolyan..


Ha pedig a kétszínűség miatt és mert neked mást ad elő, nem bízol benne, akkor nagyon egyszerű tennivaló, ha ez a helyzet neked nem tetszik. Ugyanitt megjegyzem, hiába tartja hazugnak a barátját, nem hiába a mondás, hogy "embert barátjáról".. Nyilván őt ez nem zavarja, hiszen barátkozik vele. De ráadásul még úgy tűnik, ő is hasonlóan "egyenes".

N

2019. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ez egy anonim oldal, ahová az ember olyan kérdést ír ki, amilyet szeretne. :) Sajnálom ha ez neked fáj, vagy bármi bajod van ezzel.

De légyszíves ne rajtam vezesd le a frusztrációd. Köszönöm.

2019. máj. 22. 08:56
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy valami értelmes ha ilyen emberrel maradsz!
2019. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!