Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a páromnak hogy nem csaltam meg?

Figyelt kérdés

Nem hiszi el nekem hogy sose csaltam meg

Azt kéri bizonyitsam neki..

Kérlek segítsetek hogy tudnám bebizonyítani hogy nem csaltam meg?!

Aztmondta amég nem bizonyítok nem találkozunk..ezért nemtudom hogy tudnék bizonyítani


2019. máj. 22. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozza? Van alapja? Ha nincs és csak simán kretén, akkor az ilyennek fölösleges bármit bizonyítani.
2019. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adtál konkrét okot arra, hogy ezt kérje? Mert ha nem, akkor kapj az agyadhoz és küldd el a drága édesanyjába, nehogy bizonyítani akarj bármit, azzal csak azt mutatod, hogy rendben van ez a fajta undorító számonkérés és azt, hogy van okod meghunyászkodni. Ha nem tud bízni benned, hagyd ott a francba, nincs az a szerelem amiért megéri egy ilyen féltékeny alakkal együtt lenni.
2019. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem történt meg azt nem tudod bizonyítani ilyen esetben. Csak az ellenkezőjét. Ismerős szituáció. Lehet lobogtatni híváslistát, helyelőzményeket, de lesz rá válasza, hogyan játszottad ki.

Szakítani kellene

2019. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. De nincs is értelme, nem bízik benned, end of story.
2019. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson bizonygatni!

1. Aki zsarol, az azonnal kuka. Aki szeretetmegvonással zsarol, azt már 5 perccel ezelőtt ki kellett volna dobni

2. Ha nincs köztetek kölcsönös bizalom, mi értelme van a kapcsolatotoknak? Állandóan bizonygatnod kell majd, hogy nem csalod meg?

3. Jó eséllyel ő csal meg téged.

4. Legutóbb a spanyol inkvizíció idején volt divat, hogy a vádlott bizonyítsa az ártatlanságát. Azóta úgy szokás, hogy a vádló bizonyítja a vádlott bűnösségét. A barátod el van maradva párszáz évvel.

Biztos, hogy most nagyon fáj, de szakíts ezzel az emberrel.

2019. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazábol semmi alapja nincs..

Csak egy fiú barátommal beszélgettem..és írtam neki hogy hiányzik (de csak mint barát) legjobb fiú barátom évek óta

És ezt észre vette a párom és most azt hiszi megcsaltam

2019. máj. 22. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így:


Béla nem csaltalak meg, de ha ezt nem hiszed el nekem és gyanúsítgatsz, az azt jelenti, nem bízol bennem és nem bízol a kapcsolatunkban. Ha pedig valóban ez van, akkor nincs miről beszélnünk a továbbiakban.


Puszi:

Erzsi

2019. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval hazugnak tart téged.

Normális ember ugyanis, ha egy félreértést tisztáznak vele, nem kér bizonyítékot.

Ha ok nélkül gyanakszik , és nem engesztelődik meg magától, akkor szakíts.

Ha netán mégis okkal, akkor meg pláne hagyd őt.

2019. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk azért a "Hiányzol" üzi valóban félreérthető. Én is néznék egyet a páromra meredt szemekkel, bár tény, hogy azért az sem mindegy, kinek írja.


Ha nem ismerném azt a bizonyos igen jó barátot/barátnőt, én is kétséggel fogadnám.. Viszont, itt legjobb barátról van szó, gondolom már látta/tudja milyen viszonyban vagytok. Páromnak is volt egy jó lány barátja, akivel megengedtek ilyen közelebbi hangszínt is egymással és gesztusokat, ölelgetést stb. Mivel őt ismertem ( bemutatott, meélt róla, elmondta mi a szitu stb), és láttam hogy a csaj is közvetlen, meg tudtam na, hogy tényleg csak baráti viszony, hiszen láttam is, nem volt ebből gond.


Más csajjal nincs és nem volt ilyen mélyebb viszonyban mondjuk, szóval ha másról lenne szó, akkor én kételkednék azért. Szóval visszatérve, nem tudom mennyire ismeri a legjobb barátodat, bár ha alapvetően féltékenykedik, akkor sajnos ez ott nem segít, sőt, csak olaj a tűzre.. A kifejezett bizonygatás meg elég rosszul hangzik.


Mellesleg nyilván megmutathattad volna egyből a teljes beszélgetést, nézze meg, hogy semmi olyan témáról nem beszéltek, barátok vagytok. Ez az elején a bizalom építésénél belefér, de engedd, hogy a fejedre nőjön, vagy követleje is..

2019. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!