Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még esélyt adni?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve együtt élünk a párommal. A kapcsolat elején flörtölgetett más nőkkel is amit megbocsájtottam neki mert úgy gondoltam egy esély mindenkinek jár. Sajnos megint kiderült hogy más nővel tart kapcsolatot állítólag csak a közösségi oldalon. Egyebként minden rendben van köztünk, támogatjuk egymást mindenben, soha nem voltak komolyabb vitáink. Ő azt mondja megtud változni de úgy gondolom nehéz lenne már megint megbíznom benne és lehet csak egymás idejét húznánk..
2019. máj. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ne higyj neki..aki mar 2x megtette megteszi ujra hidd el.

Tapasztalat.

Nekem is igergette hogy megvaltozik.8...8!!!!eselyt adtam es nem valtozott...

23L

2019. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom neked ez belefér, hisz az első alkalommal megbocsátottál kvázi zöld utat kapott. Nem fog megváltozni. Vannak ilyen tipusok, jobb az ilyentől megszabadulni. Csak bosszúságot fog okozni neked.
2019. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne törölnöd őt az életedből.
2019. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki több esélyt, nem is adtam volna, ha már csak megfogalmazódna bennem ez a kérdés....
2019. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!