Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el tudtok képzelni olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudtok képzelni olyat, hogy a nő munkarendje miatt menjen tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pontosabban fogalmazva, amikor dolgozik, akkor 12-13 órázik, van hogy éjjel, van hogy nappal. Amikor meg szabad, akkor egész nap semmit nem csinál. Én meg dolgozok és elfáradok utána programokra járni.

Vagy lenne valami közted megoldás?

Azt mondja miattam nem akar felmondani. Pedig bárhol kapna munkát, nem buta.


2019. máj. 22. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem munkahely, hanem rabszolgalánc. Az ilyet ott kell hagyni, mert rövidtávon káros, hosszútávon megöl. Az egészségetek többet ér, mint az a szaros plusz egy deákferi.


És akkor marad idő programokra is. A munkahelyemen is volt akit széthajtottak, de elment emiatt, mert volt hogy hetekig alig látta a gyerekét... Hát... Jól tette, még akkor ha kevesebb egy picit a fizu.

2019. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Dolgozna a q anyja ennyit. 24 órázok, de utána 3 nap szabad. Ilyen helyen kizsákmányolás zajlik, napi 12-13 óra robotolás. Tudod mikor.
2019. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik minden nap, van egy csomó szabadnapja. És ez az, hogy akkor meg menne mindenfele.
2019. máj. 22. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
És? Akkor most az a gondod, hogy sok ideje van? Miért is mondana fel? Csak hogy ne legyen szabadideje, mint neked?
2019. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nő munkaideje a baj hanem az, hogy mások az igényeitek. ő szeretne közös programokat csinálni, te pedig nem, ennyi. Ez viszont nagyon is okozhatja a kapcsolat végét.
2019. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is folyamatos munkarendben dolgozok, de mégis össze tudjuk egyeztetni a dolgainkat, mert össze akarjuk.
2019. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírja, ha jól megfizetik, akkor én is inkább ezt csinálnám, mint egy kapcsolatba belemennék, ami biztosabban tönkremegy, mint a meglévő, bejáratott állásom...

"Amikor meg szabad, akkor egész nap semmit nem csinál": ezen sem csodálkozom, mert gondolom a 12-13h.-ban aligha alszik, így azt pótolnia kell például, vagy másképpen regenerálódni.

2019. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így dolgozok, sőt, leginkább a hét második felében, szerencsére csak nappal. Nagyon rossz, hogy nem tudok a barátommal eleget foglalkozni. Szerintem tönkremehet, sajnos.
2019. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De szeretnék vele lenni, csak éppen azt hiszi, hogy nekem kell hozzá igazodnom. Pedig neki van több szabdnapja, így elvárnám, hogy amikor én szabad vagyok, akkor oldja meg, hogy tudjuk elmenni.
2019. máj. 23. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
egyikotokben sem merul fel hogy esetleg talan egymáshoz igazodjatok?
2019. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!