Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni, hogy 1-2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni, hogy 1-2 év alatt kiszeretek a párjaimból?

Figyelt kérdés

Volt egy barárom, vele a kapcssolatunk 2 évig tartott, én szakítottam, már nem tudtam elviselni pár dolgát, amit említettem is neki, de nem változott. Utána jött a mostani párom, vele eleinte semmi bajom nem volt, de most 1 év után, ugy kezdem érezni, hogy ő sem az igazi. Sokszor idegesít amit csinál.

Mi lehet velem? Vagy még nem találtam meg az igazit?

21/l


2019. máj. 23. 09:28
1 2
 1/14 lilla64 ***** válasza:
64%
Igen,még nem találtad meg az igazit.
2019. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Vedd számba:

- Mit szerettél a párjaidban? Miért őket választottad? Miért választottad?

- Miért szakítottál velük? Mi változott meg? Ha volt konkrét oka, akkor az meg volt a párkapcsolat előtt/alatt is?


Sok oka lehet annak, hogy miért nem találsz olyat, aki hosszú távon meg fog. De az önvizsgálatot nem lehet megspórolni ehhez.

2019. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
nem letezik "az igazi".
2019. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az elsőben szerettem, hogy pasis, jó képű, tetszett a karja, hogy hasonlóan gondolkoztunk, sportolt, ezért is választottam. A mostani párom (nem szakítottunk) pedig érett férfi már, mindenhez ért, rengeteget nevettetett, sokat beszélgettünk, rendes ember.


Az elsővel azért szakítottam, mert még gyerekes volt és nem is volt jo vele a szex, beszólogatott bunkó módón és alig segített ha volt valami tennivalo.

A mostani barátom persze segít, de alig érzem h foglalkoztatom, pedig azt mondta h szeret velem foglalkozni és szokott is. De mindig otthon vagy a gyárban dolgozik, ugy érzem neki minden fontosabb nálam, viszont azt állítja nem. A szexet nagyon szereti velem. Én is vele.

2019. máj. 23. 09:43
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Túl nagyok az elvárásaid. Ez a tipikusan nem látod a fától az erdőt eset. Nem létezik igazi, egy-két év után felszáll a rózsaszín köd minden esetben, mert így van "beprogramozva" a testünk. Ha neked elsődlegesen ez a legfontosabb, akkor nem való neked párkapcsolat.
2019. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Oké hogy elszáll a rózsaszín köd de attól még nem érzik úgy az emberek ahogy a kérdező. Ez a kapcsolat sem az igazi számodra kérdező ennyi. 21 vagy még nem csoda ha nem találtad meg a párod.
2019. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem én vagyok neked a tökéletes.

Edzek,tetoválásaim vannak,mosogatok,főzök,takarítok,olvasok,intelligens vagyok,jó humorral rendelkezem. :) (viccesnek tűnik,meg egó tuningnak, de ez az igazság.) 22/F

2019. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező én megértelek , csak is azért mert őszinte vagy. Ezért szoktam mondani , hogy a 20 éves vagy feletti szűz lányok hiába esnek bele egy hapsipba és elhítetik azzal , hogy ő az életük szerelme... 1-2 év után már másra fognak vágyni. Ezért jobb tini korban elkezdeni ismerkedni a kapcsolatokkal , én nem mondom hogy legyen ribi valaki és puff mindenkivel akivel csak lehet feküdjön össze, de az sem egészséges ha valaki azt gondolja , hogy ő az első mellett fog maradni , ami talán 10 ezerből 1 emberre igaz , lehet még keveset is mondtam.
2019. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy dolgot nagyon nem értesz. Az lesz az igazi akiért TESZEL, hogy az legyen.

Nem, a szerelem nem múlik el, sem a rózsaszín köd. Illetve persze, magától, ha semmit nem teszel a megőrzéséért akkor elmúlik. De a szerelem fenntartható, ha MUNKA van a kapcsolatban. Minden napos munka.

Amíg nem tudod, hogy hogyan is kell munkát fektetni egy kapcsolatba és nem érted meg ennek a fontosságát addig soha nem lesz 2-3 évnél hosszabb kapcsolatod.

2019. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy eleinte mindent feladtam azért hogy vele lehessek, aztán észrevettem, hogy ő ugyanugy megy buliba, házibuliba, kertipartyba, és elment nélkülem is simán. Aztán egy év után én azt kérdeztem magamtól, ha ő megteheti én miért ne tehetném. Persze hogy fáj, hogy nem vele vagyok, egy romantikus összebujos este helyett a hangos zenét és nem legjobb barátnőimet választom.. csak hogy ő éreze e valamit olyankor. Vagy át tudja e gondolni vajon bennem milyen érzelmek kelnek életre amikor ő bulizik, 4-5 nővel pl.
2019. máj. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!