Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretnék vele lenni?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom, de már csak haverként, egyedül a szex tart össze minket kb. Néha elmegyünk moziba, de nem tul sok időt szentel rám, pedig én 1 éve minden időmet vele töltöttem volna, buliba sem mentem mert számomra többet ért ha vele lehettem, de neki viszont van kedve elmenni minden kerti partira amire elhívják a csoporttársai stb. Én meg nem megyek el vele, mert megvan a saját köre, nem akarok ott illetlenkedni. Kellemetlen számomra, hogy ő nem áldozza fel ezeket az estéket, hogy velem tölthesse, pihenjünk, filmezzünk. Már belefáradtam.

22/nő


2019. máj. 23. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont lehet, hogy hiányozna ha belegondolok, nem tudom mit csináljak.
2019. máj. 23. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyílván hiányozna mert megszoktad. Az hogy nem áldozza fel minden programját alap és ezt te sem gondolod komolyan remélem. De azért 1-2 nem ártana ha tényleg szeretne hogy veled legyen. Ebből is látszik hogy ez a csak haverok vagyunk szint kölcsönös. Mond el neki hogy meguntad hogy ebbe a kapcsolatba csak te teszel és váljanak el útjaitok. Biztosan fog pánikolni könyörögni stb de ne fogadd vissza mert semmi nem fog változni.
2019. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg elhív valahova ott sem vagyunk csak ketten.
2019. máj. 23. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad, lépj.

Ilyenkor az szokott a baj lenni, hogy időtlen idők végéig húzzák egymás agyát a felek, és elmúlik egy élet.

Mert a másik reménykedik, hogy egyszer jobb lesz.

Nem lesz. :(

Tudom, tapasztaltam.

A másik elvan a kis világában, haverokkal, gyerekkel, munkával, stb.

És nem érdekli, hogy a másik esetleg vele szeretne foglalkozni, lenni.

Nekem a barátnőm ilyen, 15 éve húzza az agyam, ha próbálnám elfelejteni, mindig megjelenik, és kitalál valami közös programot. Neki jó így. Nekem nem.

2019. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Kellemetlen számomra, hogy ő nem áldozza fel ezeket az estéket, hogy velem tölthesse, pihenjünk, filmezzünk. Már belefáradtam. 22/nő" Nézz mélyen magadba, hogy mennyire vagy alkalmas párkapcsolatra! Utána változz!
2019. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lilla64 ***** válasza:
Amelyik kapcsolatot csak a szex tartja össze,azt megette a fene.
2019. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!