Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellmaschine kérdése:

Hogyan ertessem meg vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 33eves ferfi vagyok parhonapja sajnos tul egy 11eves (2gyerek) kapcsolaton es van egy ferjes 40eves no. Par honapja osszejarunk fokent szexkapcsolat. Szeretem ot, es erzem o is viszont. Amyagi gondjaim rendezesevel szeretnek tobbet is, de neha mar elbizonytalanodok. Nem tudom hogy o kepes lenne otthagyni a tizenvalahany eves hazassagot vagy csak szexpartnerkent tekint ram. A masik dolog hogy feltekeny- vagy birtoklo. Joforman nem beszelhetek egyetlen novel sem (csupan baratkent) mert mar egybol azt gondolja hogy kavarok vele. Vagy nem merek meselni semmi olyant,hogy vmirol egy novel beszeltem -akitol persze semmit nem szeretnek, csupan ismeros vagy kolega. Tartok tole hogy elobb utobb ez megmergezne a kapcsolatunkat. ...diohejban....
2019. máj. 23. 12:06
 1/6 lilla64 ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd.A korkülömbség még nem is lenne gond,de nem biztos,hogy miattad fel fogja bontani a házasságát.És milyen jogon féltékenykedik,amikor ő házasságban él?
2019. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neki esze ágába sincs elválni, szexkapcsi vagy neki, ezért is féltékeny ennyire. ( te az ő “játékszere “vagy )

érdemes lenne ezt megbeszélni vele hogy ő hogyan látja a kapcsolatot, vagy hajlandó e elválni a közös boldogságotok miatt? ( bár lehet hogy a forditott helyzetű klasszikot fogja csinálni, mmint amit sokmházas pasi tesz , hogy ígérgetm mindent , aztán csak a szex kell neki)

2019. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból beteg, hogy szexkapcsolat és féltékeny. Nem is értem, hogy hogy akarhatsz ilyen nőtől többet...
2019. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja feladni a házasságát. Az meg hogy birtokló és nem tudsz mellette szabadon csinálni vagy mondani bármit már nem jelent jót. Persze hogy fél hogy kavarsz mert most ő is ezt csinálja és tudja hogy bárki bármikor megteheti. Az anyagi gondjaid miatt sem fogja ott hagyni a családot.
2019. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
És hogyhogy nem menekülsz tőle már most? Még csak a szeretője vagy és már ezt műveli. Mi lenne ha/mi lesz ha párkapcsolatban lesztek? Menekülj te drága. :D
2019. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám ezt a rihét, úgysem építhetsz rá hosszú távon.
2019. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!