Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsugori lett a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsugori lett a barátom. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Beszélni nem lehet vele, a sztori igazából az, hogy egyetemista vagyok és ösztöndíjból és diakmunkából élek. 21 éves vagyok, a párom 27, 7éve dolgozik, mint szakmunkás és elég jól is keres.

Ennek ellenére sosem megyünk el sehova mert nem akar költeni, még egy napos kirándulásra sem . Ha én veszek magamnak egy ruhát 2000ért saját pénzből, le vagyok cseszve milyen hülyeségeket koltom a pénzem, de ő azért 800ft-ért sörözik.


Nem élünk együtt. De ha így folytatja nem is fogunk, pedig ő már tervezgeti hogy drága nagymamám házába költöztünk majd be és hogy fogja átrendezni...,az nem tetszik neki hogy nem azok az igazára.


Állandóan ígérgetés megy..pl . Elkezdi a jogsit..egy éve ezt mondja és sehol sem látom hogy elkezdte volna, de azért autóra tesz félre.


Konkrétan a lényeg az, hogy nem kérdem tőle szinte semmit, de én fizessem a sört, a bort, rendeljek kaját, és szülinapjára 20.000ft értékben vegyek ajándékot mikor diakmelóból csinálom a jogsim jelenleg de tanulok, 50.000em van a nyárra...szó szerint.


Erre a válasz...menj el dolgozni, hagyd ott az iskolát.


Mit csinálnátok a helyemben? Mert ő most úgy állított be engem hogy sóher vagyok vele szemben, de én ezt pont fordítva érzem .


2019. máj. 24. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez igaz, akkor nagy balek vagy. Keress mást!
2019. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Én már rég kidobtam volna ezt a kettős mércés gyökeret, szerintem te se pazarold erre az emberre az életed. Pláne a hagyd ott az iskolát beszólása után, amiből kiderül, hogy nem csak az igényeidre, de a jövődre is szarik magasról. Komolyan ezzel akarsz maradni?
2019. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én padlóra tenném. Exem volt hasonló, nem hiába ex.
2019. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 lilla64 ***** válasza:
87%
Hagyd ott a fenébe. Ha most ilyen,a házasság után milyen lesz? Még egy pár cipőt se fogsz tudni venni magadnak.
2019. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, mert azért viselkedik így veled, mivel melletted megteheti. Más nő ezt nem nézné el neki, ezért nála ilyen viselkedést nem engedne meg magának.


Tenni semmit sem tehetsz. Hagyod ott, és keress mást.

2019. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem zsugori lett, csak most mar tudja, hogy nyugodtan lekezelhet teged, ugyis vele maradsz. Es meg a szarjait is megveszed neki. Meg punci is van. Paradicsom.
2019. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Miért érzem úgy, hogy úgyis vele maradsz?
2019. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Te aztán jól bele választottál.
2019. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi az igen hasznos kommenteket. Gratula. Bántani az embert ez igen.jár a pacsi.
2019. máj. 24. 16:39
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
A fasziddal legyél ilyen hepciás anya!
2019. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!