Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ő volt a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ő volt a hibás?

Figyelt kérdés
Mikor hazajöttem láttam, hogy kivan bontva egy levelem, párom ekkor már nem volt itthon, délutános. Írtam neki, hogy máskor ne bontsa ki az én levelemet. Erre neki állt feljebb, hogy majd akkor legközelebb nem írja alá vagy majd a kukàban landol. Erre nem írtam semmit, majd fél óra múlva megint írt, hogy inkább takarítsak ne a facebookot lessem. Hát legszivesebben jó fejbe vágnàm. Már kb fél éve nem vesztünk össze. Szerintem nekem van igazam, mi az, hogy felbontja a levelem, nem csekk volt, az is más mert egy kasszán vagyunk. Ràadàsul haza se jött, ilyenkor már itthon van mindig, de én biztos nem könyörgök.

2019. máj. 24. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, de te sem a legszebben intézted. Nem a világ vége ez...
2019. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Mindketten hibásak vagytok együtt éltek, egy kasszát vagytok?!

Mi az hogy nem bont hatja fel a leveledet? Ez olyan mint ha nem is lenetek együtt csak lakótársak lenetek!

Meg azert neki sem kellet volna egybol a takarítással jönni 😅😂


De ezért nem ertem az ilyen nőket a f@$z@t szopod neki együtt éltek/aludtok, egy kasszát vagytok akkor miért nem nézheti meg a leveledet? Titkolni valod van vagy nem tartod őt az életed részének?


Én a pároknak még a telefonjaba is be mehetek meg nézhetem minden üzenetet és ő is az enyémet nincs titkolni valónk! Pedig csak 20 eveink elején vagyunk

2019. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Ez nem nagy szám egyáltalán... Te vagy a hibás, mert hisztizel. HA együtt éltek, és egy kasszán vagytok, miért ne bonthatná fel a leveled? Talán titkaid vannak? Ilyen viselkedéssel eléggé gyanakvóvá tennél, ha még ennyire se bízol meg a párodban, és sötét titkaid vannak előtte...
2019. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Nézd. ez 50-50%.

Te megbántottad őt, azzal hogy kizártad egy kicsit a közös életből azzal, hogy azt mondod neki ne bontogassa a leveled... ennek van egy olyan sugallata, hogy nincs köze hozzád. Nyilván ezen besértődött, szarul esett neki, és visszavágott...


Ha végig gondolod te is látod. Nincs igazad, ha azt gondolod csak ő a hülye. Egy vitához két ember kell. Persze az sem lett volna szép, max neked kényelmes, ha lenyeli ezt a békát és kedves marad veled... Mert miért ő szenvedjen. Lásd be, hogy te sem voltál túl jófej és ennyi.


Nem dráma ez... persze ehhez kell egy kis önismeret, hogy az ember rájöjjön mivel mit okoz a másiknak...

2019. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy kasszan vagytok akkor miert fontos az h ki bontja ki a levelet? En egy felfujt dolognak erzem mindkettotok reszerol.
2019. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudsz elszaladni a "ki a hibás- kinek van igaza" tengelyről, meg játszmázol, addig nem lesz normális párkapcsolatod. Valóban nem illik más levelét elolvasni. De ebből ekkora patáliát csapni teljesen felesleges. Ráértèl volna este is szólni a barátodnak, hogy máskor egyszerűen tegye az asztalodra a leveleidet, Te szeretnéd felbontani. A másik: ha szeretnéd, hogy hazamenjen, akkor kérd meg rá. Tudod, az őszinteség fontos. Ne játszd el a haragos jégkirálynőt, miközben epekedsz utána.
2019. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
mi az hogy kibontja a leveledet? ekkora tahóságot! jól tetted hogy elküldted a francba semmi köze hozzá! jó hogy nem már nyomoztat utánad meg figyeltet mikor nem eszi otthon a fene! ne hagyd magad semmiképp neked van igazad. egy párkapcsolatban is szüksége van különösen egy nőnek a privát szférára ahova senkit még a párját sem kell beengedni. a legszorosabb párkapcsolatban is szükséges az hogy időnként tökéletesen egyedül maradjanak a pár tagjai. nem vagy a tulajdona vannak olyan dolgok amihez csak akkor van köze ha beavatod egyébként qssoljon semmiképp ne engedd neki a jövőben ezt a fajta taplóságot. ha nem tetszik neki akkor meg vágd ki!
2019. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!