Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Őszintén, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, nektek szimpatikus/ tetszik ha egy nő kezdeményez?

Figyelt kérdés

Nem is feltétlen arra gondolok ha konkrétan elhív valahova, jhanem alróbb dolgokra is. De úgy összességeben. Nektek ez imponál, örültök neki vagy ez inkább a férfi dolga szerintetek?

Tudom hogy ez elég egyéni, de kíváncsi vagyok szubjektív véleményekre.


2019. máj. 24. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar,még aranyosnak is találnám,nincs ez kőbe vésve,hogy csak a férfi léphet először!
2019. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha pl nekem is szimpatikus volt, akkor tetszett.
2019. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha nyíltan kezdeményez az bennem inkább elutasítást vált ki, de ha mondjuk észreveszem, hogy flörtöl, esetleg csak rámmosolyog vagy ilyen apróbb dolog az szimpatikus.
2019. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj, ha kezemen, ez egy nő. Nyilvan értelmes keret k között. Szerintem ez egy hétköznapi szituációban bőven belefér. Az ember nem vehet észre minden jelet, ha egy nő ilyeneket küld. Ha szimpatikus valaki számára miért ne?
2019. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
elképesztően maradi lehetsz ha ilyen kérdést teszel fel+megsérted a csajokat vele mert a kérdés utalást tartalmaz arra hogy a csajok szerelmi kezdeményezési szándéka valami elítélendő dolog lenne.
2019. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És meg is tudnátok indokolni hogy miért?

És ha valaki nem annyira szimpatikus/vagy nincs vele semki bajotok csak úgy nem jön be?

Mert mondjuk az illető nem tudja.

2019. máj. 24. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Kapásból csak akkor lehetséges, ha már hosszasabban beszéltünk, mivel csak úgy kizárt, hogy ilyen történjen (az én külsőm elég előnytelen, valljuk be), de akkor jól jön, mert én nem mernék.
2019. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem bejönne, tetszene, sokkal motiváltabb lennék én is ezáltal.
2019. máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, szimpatikus, jól esik, tudom, hogy tőle is várhatok valamit, nem csak a szolgája kell legyek.
2019. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, szimpatikus.
2019. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!