Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alább hagyott jóval a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alább hagyott jóval a férfi érdeklődése, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismertem meg, 3 hónapja vagyunk együtt, vagyis hát randizgatunk. Az elején nagyon lelkes volt, kiderített rólam mindent amit csak tudott, aztán folyamatosan írt, összejöttünk, és kb 1 hónapja sokkal kevésbé lelkes. Nem ír annyit napközben, nem örül annyira mikor találkozunk.. Ha megemlitem neki akkor azt mondja hogy szerinte minden oké köztünk, nem érti miről beszélek.. Én reagálom túl..? Mit tennétek? Hagyjam ott..? Ennyi idő alatt megunt volna, csak nem akarja elmondani..? Ha így van oké, de ti mit tennétek?
2019. máj. 25. 14:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy derítsem ki, hogy tényleg megunt-e, vagy ő ilyen..?
2019. máj. 25. 14:38
 2/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Milyen a szex? Milyen gyakran találkoztok?
2019. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdésem hogy hogyan jelezzem ezt neki úgy, hogy ne cseszegetésnek vegye, mert mikor elmondtam neki azt reagálta hogy jaj ne csináljam már.. Pedig ez nekem így tényleg rossz.
2019. máj. 25. 15:13
 4/18 A kérdező kommentje:
30 körül, jó a sex, heti pár nap
2019. máj. 25. 15:20
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Én nem kezdenék rémeket látni ott, ahol nincs. Ez még a rózsaszín ködös időszak, élvezd inkább.
2019. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát, lehet..
2019. máj. 25. 15:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég erős a különbség aközött, hogy találkozgattok és aközött, hogy együtt is vagytok.

Valószínőleg részéről nem olyan komoly a dolog, mint nálad. Elvan, de nem akar "lelkizni", meg problémákról beszélgetni. A megérzések meg általában bejönnek.

2019. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még kialakuloban van a dolog azért írtam hogy találkozgatunk. Vannak részéről utalások rá hogy komoly dolgot akar, mégis kevésbé lelkes. Emiatt nem értem.
2019. máj. 25. 16:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja alakul, de a szexet rendszeresen megkapja egy kis kábításért. Ha neked nem áll össze a kép, menthetetlen vagy.
2019. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenem millió részlet vám még amit most nem fogok leírni.. A kérdésre érdekelt volna a válasz inkább..
2019. máj. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!