Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha egy férfi elvárja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy férfi elvárja a párjától, hogy jól tudjon főzni, miközben ő maga egyáltalán nem tud?

Figyelt kérdés

A "jól főzni" alatt azt értem, hogy ne csak egy spagettit vagy egy zöldség levest, hanem minden konyhai műveletet ismerjen, szinte bármilyen ételt el tudjon készíteni recept után, és éttermi színvonal legyen otthon is, ne sulis menzás.


Mennyire jogos elvárás ez, ha ő maga egyáltalán nem tud és nem is akar megtanulni főzni?


2019. máj. 25. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Elvárhat tőlem éttermi színvonalat, cserébe anyagilag legalább annyira nagyvonalú legyen velem, mintha egy étteremben enne. Valamit valamiért :D Amúgy én nem szeretem a lusta, életképtelen pasikat, akik nem tudnak főzni. Ha nem lenne barátnője, éhen halna?
2019. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem jogos. Nem várom el azt, amit én sem hozok. Lakásban meg nem kell fát vágni.
2019. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogos ha a másik cserébe semmit nem mutat fel.
2019. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire nem jogos elvárás.
2019. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem jogos. Rúgnám is s.eggbe.
2019. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. máj. 25. 16:06
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Jogos?


Neked minden a pároddal szemben támasztott elvárásod olyan, hogy te is simán meg tudod csinálni?


Amúgy igen, jogos, hogy elvárja.

Neked meg jogos döntened, hogy kell a pasi így is, vagy sem.


Ennyi

2019. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos, bevallalom a főzést, bevasarlast, viszont akkor mosogatni es takarítani o fog. Bár jobban szeretem a fozni tudó férfiakat. Szerencsére a többség azért valamelyest tud.
2019. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nen szeretem a jogos szot, szerintem nem kapcsolatba valo.

Miert ne varhatna el? Neki ebben a dologban segitsegre van szuksege es a notol varja el. Akkor "jogtalan", ha ezt o nem hajlando olyasmivel viszonozni, ami a nonek a kivansaga.

Nem muszaj pont ugyanazt, ugyanakkor es ugyanugy beleadni egy kapcsolatba, hogy mindenki elegedett legyen. Ha ezt a kivansagat kepes szeretettel eloadni es biztositja a masikat arrol, hogy nem lesz halatlan az erofesziteseiert akkor szerintem semmi felhaborito nincs benne.

Gyors elhatarolodas magamtol: en nem igy elek, nem is akarok, de nem tartom magamat az origonak es mas eletformak is lehetnek jok. Peace.

2019. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen főzök, kb 95%-ban én főzök itthon. Betegen nyilván nem. Cserébe takarítónő jön heti 2x aki vasal is. Étterembe is járunk kb havi 2-3x.
2019. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!