Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha haragszom?

Figyelt kérdés

A párom mondta, hogy ma be kell mennie megjavítani valamit egy ismerősének, de délre otthon lesz. Reggel 8kor el is indult. Azóta is ott van.

Mikor reggel rákérdeztem, "Akkor csak délig?" azt mondta, persze, délig, nem akar estig maradni.

Nos, még mindig nem indult haza, és mikor 1 órája kérdeztem, azt mondta, majd jön, ha tud, de nem tudja, az mikor lesz. Valamikor.

Szóval már az se biztos, hogy ma hazajön.


Kérdeztem, menjek-e én át hozzájuk, azt mondta, semmiképp, várjam meg otthon, és ne kérdezzem, mikor jön.


Már egy kicsit unok ülni és várni, nem ebben maradtunk.


2019. máj. 25. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy akkor várjon rá a halál, aztan menj el bulizni. Jófej lehet ha annyit nem tud odaböfögni, hogy bocsi de tovább tart, mint gondoltam.
2019. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megígértem, hogy nem megyek el otthonról, amíg haza nem ér, most meg már este.
2019. máj. 25. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. A haraggal egyetlen embernek ártasz: saját magadnak. Te érzed magad rosszul tőle, senki más. Engedd el a haragodat, és teljes lelki nyugalommal mondd meg a barátodnak, hogy mostantól szabad ember, többet nem kell jönnie.
2019. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz otthonról és még csak meg sem kell indokolnod, hogy miért nem vártad meg. Ha dolgod van, vagy kimozdulnál, nem kell otthon ülnöd. Nem ment délre, nem baj, elhúzódott a program, te meg nem várhatsz rá egész nap.
2019. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben megértem, hogy haragszol rá, de gondolom egyszeri esetről van szó és ez nem rendszeres.

Egyébként nyugodtan elmehetsz otthonról, hisz az csak délig vonatkozott.

Ha hazaér és te nem vagy otthon, akkor legfeljebb mondd meg neki, hogy a tiszteletet adja meg azzal, hogy nagyjából be tudja lőni, hogy mikor ér haza vagy ha csúszik, akkor legalább egy sms-t küldjön, hogy kb. meddig.

2019. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
“Tárd ki a szárnyad, repülj el rabmadár...”
2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!