Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a szerelmes levelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a szerelmes levelembe? Vagy inkább ott valjam be?

Figyelt kérdés
Elfog költözni életem szerelme.. és még csak nem is mertem neki elmondani hogy őszinten tiszta szívemből szeretem. Volt köztünk valami de gyerekes módon elcsesztem. És most már késő hogy én és ő együtt legyünk hisz elköltözik. De előtte meg talizok vele minden féle képpen csak nem tudom mit írjak neki. Hogy valjam be az érzéseim. Jóba vagyok vele de félek ha szemtől szembe elmondom neki akkor nem megutál csak na az is gyerekes.De mi van ha ő is úgy érez mint én?
2019. máj. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Legy férfi vlad be neki, ha meg no vagy akkor is legy no és vlad be neki!

Vagy írd meg neki ennyi...

2019. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barna hajú kék szemű srác?
2019. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kérlek adjatok tanacsokat
2019. máj. 25. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Reni, nem leírni kell, hanem mondd meg neki a szemébe, amikor találkoztok. De, ha a Peti nem úgy érez, akkor engedd el.
2019. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!